petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni kuşlarım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve İsmail BAL tarafından 29 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. İsmail BAL

arkadaşlar merhaba

aşağıda resimleri olan kuşlar yeni geldi bana 1 hafta önce. cinsleri nedir aceba? birde erkek çok istekli kafa sallayarak dişiyi kovalıyor ama dişi yanına yaklaştırmıyor hiç. dişinin ceresi hafif kahverengi olmuş ama pek istekli değil. dişinin sağ kanadı hafif kuyruk altına inmiş ama uçarken perdeye çarptığı için öle olmuş çiftleşmeye bi sorun teşkil edermi. uçmasında sıkıntı yok uçabiliyor.

[​IMG][/url][/IMG]

[​IMG][/url][/IMG]

#1 İsmail BAL, 29 Kasım 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 29 Kasım 2013
  2. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    kuşlar çok sevimliler maşallah :)

3. İsmail BAL

teşekkürler :) bence bütün kuşlar sevimlidir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:53 -->-> Daha önceki mesaj 14:23 --

cinsleri hakkında bilgi verebilecek var mı?

4. Tahsin ÖZDEN

erkek gri kanat menekşe de dişi sanırım yerli üretim hollanda kırığı daha aydınlık bı resim koyarsanız daha net bilgi werebilirim

5. İsmail BAL

Alttaki resimleri daha iyi çekmeye çalıştım. kanatı sorun olurmu çiftleşmede?

[​IMG][/url][/IMG]

[​IMG][/url][/IMG]

[​IMG][/url][/IMG]

[​IMG][/url][/IMG]

6. Tahsin ÖZDEN

dişide gök mavi yerli üretim kanat sorun çıkarmaz hocam yeterki kızışsınlar o anda tren gelse nafile :)

7. Taha Damarlı

:) dimi tren gelse nafiile bu arada kuşların çok güzelmiş kızışmış çiftleşmeye hazır erkek dişi

Sayfayı Paylaş