petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni Kuşlarımın Türleri ve Yaşları hakkında bilgi :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Selim EYLÜL tarafından 13 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Selim EYLÜL

Evet Bu yeni aldığım kuşum Şeker :D aldığımda daha yeni yeme düştü ve erkek dediler

Buda Fıstık'a eş olarak aldığım Fındık :D

2. Muammer KONUK

Muammer KONUK New Member

Beğenileri:
    0
    Şeker yuvada hırpalanmış galiba kafasındaki tüyler yolunmuş.

3. Selim EYLÜL

Bilemiyorum abi kuşları bugün aldım ayrıca Avisol vitamin aldım onu kullanıyorum

4. Özgün Can ERDOĞAN

5. Selim EYLÜL

6. Muammer KONUK

Muammer KONUK New Member

Beğenileri:
    0
    Fındık sağlıklı gözüküyor fakat şekere dikkat edin sağlıklı gözükmüyor yuvadan yeni atlamış dediniz yem kırmasına su içmesine çok dikkat edin. imkanınız varsa bence değiştirin.

7. Selim EYLÜL

yem kırabiliyor abi o konuda sıkıntı yok ama dediklerini dikkate alacağım :) ben tüylerinin olmayışını kaldığı kafeste ciddi bir kavga olmuştur veya dediğin gibi yuvada yapmışlardır diye düşünüyorum

8. Mehmet GÜNEY

maşallah kardeşim fındık güzel ama şekere yogun bakım uygula ...

9. Selim EYLÜL

sağol abi uygulamaya çalışıyoruz :)

10. Cihan AYTAN

Beğenileri:
    25
    Kuşların yerli ırkında ancak Şeker isimli kuşun çekinik parçalı 3 aylık civarı bir kuş yani yeme yeni düşmemiş yuvada annesinden şiddet görmüş anne kuş sanırım Şekerin tüyleri yeni çıkmaya başladığında tüylerini yolmuş Şeker bunu ilerde yavrularına yapacak haberin olsun

Fındık adındaki kuşun 6 aylık civarı kızışmaya başlamış yerli bir kuş sağlıklı görünüyor

11. Selim EYLÜL

Yorumun için sağol Cihan abi Şeker'i konuşturmak için almıştım zaten ona eş almayacam :D

Sayfayı Paylaş