Karadeniz Pet

Yeni Kuşlarımın Türleri ve Yaşları hakkında bilgi :)

• Konbuyu başlatan Selim EYLÜL
  • Başlangıç tarihi
S

Selim EYLÜL

Guest
Evet Bu yeni aldığım kuşum Şeker :D aldığımda daha yeni yeme düştü ve erkek dediler

Buda Fıstık'a eş olarak aldığım Fındık :D

Şeker yuvada hırpalanmış galiba kafasındaki tüyler yolunmuş.

Fındık sağlıklı gözüküyor fakat şekere dikkat edin sağlıklı gözükmüyor yuvadan yeni atlamış dediniz yem kırmasına su içmesine çok dikkat edin. imkanınız varsa bence değiştirin.

Fındık sağlıklı gözüküyor fakat şekere dikkat edin sağlıklı gözükmüyor yuvadan yeni atlamış dediniz yem kırmasına su içmesine çok dikkat edin. imkanınız varsa bence değiştirin.

yem kırabiliyor abi o konuda sıkıntı yok ama dediklerini dikkate alacağım :) ben tüylerinin olmayışını kaldığı kafeste ciddi bir kavga olmuştur veya dediğin gibi yuvada yapmışlardır diye düşünüyorum

maşallah kardeşim fındık güzel ama şekere yogun bakım uygula ...

Kuşların yerli ırkında ancak Şeker isimli kuşun çekinik parçalı 3 aylık civarı bir kuş yani yeme yeni düşmemiş yuvada annesinden şiddet görmüş anne kuş sanırım Şekerin tüyleri yeni çıkmaya başladığında tüylerini yolmuş Şeker bunu ilerde yavrularına yapacak haberin olsun

Fındık adındaki kuşun 6 aylık civarı kızışmaya başlamış yerli bir kuş sağlıklı görünüyor

Kuşların yerli ırkında ancak Şeker isimli kuşun çekinik parçalı 3 aylık civarı bir kuş yani yeme yeni düşmemiş yuvada annesinden şiddet görmüş anne kuş sanırım Şekerin tüyleri yeni çıkmaya başladığında tüylerini yolmuş Şeker bunu ilerde yavrularına yapacak haberin olsun

Fındık adındaki kuşun 6 aylık civarı kızışmaya başlamış yerli bir kuş sağlıklı görünüyor

Yorumun için sağol Cihan abi Şeker'i konuşturmak için almıştım zaten ona eş almayacam :D

Geri