petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni Kuşlarımın Uyumu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Erhan ÖZEKEN tarafından 21 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Erhan ÖZEKEN

Dün bir çift kuş aldıktan işlemleri tamamladıktan sonra foruma üye olmuştum. İnşallah uyum sağlarlar eşini beğenir gibi ifadeler ve yorumlar almıştım. Şimdi bugun ki izlenimlerimi paylaşmak istedim. İzlemlerimin neler ifade ettiğini öğrenmek istedim umarım hayırlı bir durumdur.

Kuşlar birbirlerine her zaman temas halinde tünekte de yan yana duruyorlar. Erkek sanırım diğerine bişilermi veriyor öpüşüyorlar mı anlamadım ama :) gagaları sık bir araya geliyor. Hatta bu sabah gördüm dişi olan erkeğin kafasını ya kaşıyordu ya tüylerini düzeltiyordu baya bir oynadı erkek ile. Bunlar uyum sağladıklarına delalet midir? Güzel bir çift olabilecekler mi acaba ? Bunlar kafama takılan soru işaretleri yorumlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum. İyi forumlar.

2. hageli

hageli Guest

Evet bırbırlerını kasımaları opusmeleri ısarettır.
    İnsallah yavrularınızı bıran once gorursunuz.

3. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Evet söyledikleriniz birbirleri ile uyum saglamaya basladıklarına isarettir. Umarım tez zamanda yavrularınıda görürsünüz ;)

4. Erhan ÖZEKEN

Amin inşallah.

Sayfayı Paylaş