petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni kuşlarımın yaş ırk ve cinsiyetleri

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve İsmail BAL tarafından 3 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. İsmail BAL

arkadaşlar herkese merhabalar

ben zebra ispinozu besliyorum normalde ama kuzenim bir çift muhabbet kuşu getirdi bana bu kuşlar hakkında çok bilgi sahibi biri değilim resimlerdeki kuşların yaşı ırkı cinsiyetleri hakkın da bilgi verirseniz sevinirim.

Sarı kuş erkek beyaz kuş dişi olarak tahmin ediyorum sizcede öylemidir.:confused:

[​IMG][/url][/IMG]

[​IMG][/url][/IMG]

[​IMG][/url][/IMG]

[​IMG][/url][/IMG]

[​IMG][/url][/IMG]

[​IMG][/url][/IMG]

[​IMG][/url][/IMG]

2. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    öncelikle hoşgeldiniz...kuşlarınıza maşaallah...
    evet sarı erkek...parçalı kuşunuz dişi...
    tünekleri ahşap tüneklerle değiştirin,bunlar kuşlar için daha sağlıklıdır...

3. İsmail BAL

hoş bulduk tüneklerin farkındayım tünekleri kendim hazırlıyorum kuşlarıma bunların ki de en kısa sürede değişecek. Irkı ve yaşı tahmininiz varmı aceba

4. İsmail BAL

arkadaşlar yaş ve ırk tahmini yapacak birileri var mı? lütfen yardımmmm

#4 İsmail BAL, 5 Ağustos 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 5 Ağustos 2013
  5. İsmail BAL

yardım edecek varmı . kuşlardan yavru almak istiyorum ne yapmam lazım aceba????

6. Tunç ÇAĞATAY

Dostum biraz sabir etmen lazım ve şunları uygula

Nijer tohumu al 100gr yetecektir( 1 yem kutusuna günde 1 tatlı kaşıgı serp yeter)
    Bulabilirsen rendelenmiş havuç ver
    Temizliğine dikkat et
    Kaliteli yem kullan

Çiftlerin hazır gibi zaten gayette saglıklı görünüyorlar Allah nasip ederse Dede olursun :)

7. İsmail BAL

eywallah kardeş sağolasın 2-3 gündür nijer veriyorum bakalım inşallah yavru almayı becerebilirim.

Sayfayı Paylaş