Karadeniz Pet

Yeni Kuşum Adı sizce ne olsun?

• Konbuyu başlatan Vto
  • Başlangıç tarihi
V

Vto

Guest

Öteki çok ısırıyordu sanırım eş istediği için ve evde yeterince kuş olduğu için bende bi arkadaşın yeni yeme düşen yavrularında biriyle değiştirdim Bir dişi, Adı sizce ne olsun?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:24 -->-> Daha önceki mesaj 19:18 --

Bide elime alıştırmak için nasıl bi yol izleyebilirim

ben yeşil gördüm eğer yeşil ise zümrüt ossun benimkinin adı safir :)

1. zümrüt nasıl

2. necati adlı kişi kuşun adı 'afiyet' olsun dedi o arkadaşda o yüzden necati iyiymiş dedi

3. bende 'geçmiş ' olsun diye espri yaptım

şimdi anladın mı usta ?

Saygılar :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:41 -->-> Daha önceki mesaj 19:35 --

renklerini flaşsız halde ışıkta çekersen isim için daha çaşitli şeyler düşünürüz usta :)

1. zümrüt nasıl

2. necati adlı kişi kuşun adı 'afiyet' olsun dedi o arkadaşda o yüzden necati iyiymiş dedi

3. bende 'geçmiş ' olsun diye espri yaptım

şimdi anladın mı usta ?

Saygılar :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:41 -->-> Daha önceki mesaj 19:35 --

renklerini flaşsız halde ışıkta çekersen isim için daha çaşitli şeyler düşünürüz usta :)

Anladım :D Şuan yeni geldiğinden biraz huysuz Rengi Baskın sarı-yeşil

limon olsun limon yeşili var derseler sen hiç yeşil limon görmedin mi dersin :)
Saygılar :)

Kuşunuz Mübarek olsun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:20 -->-> Daha önceki mesaj 20:20 --

Kuşunuz

mübarek olsun

Bence de limon olsun benim de görur gormez aklima limon geldi.

O değilde bu yemliğin içine giriyor orda duruyor neden olabilir

Benim yeni kusumda yemligw girip sikisiyorsu yi yere attim yemliği cikarttim kaç aylik kus

Zeberced olsun :D

ST25i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Geri