petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni kuşum cins , yaş ve ırk ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve MelihKckylmz tarafından 31 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. MelihKckylmz
    Gizli

Evet arkadaşlar dün söyledigim gibi bugun kuşumu aldım. İsminide limon koydum hayırlı olur ınsallah allah uzun omurler verir... Bu arada kuşun kuyrugu yok satıcı o büyüyecek yavru oldugu ıcın dedı ve yaş ırk cıns soylermısınz.. Tesekkurler

2. İsmail YILDIRIM

Beğenileri:
    0
    2 -3 aylık erkek kuş.bu arada kuşun kuyruğu kopmuş.

3. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    erkek kus vitamin takviyesi yap

4. MelihKckylmz
    Gizli

Arkadaslar kuyruguyla ılgili birsey dıyın olumsuz etkilermi yani ne olacak yeni aldm bugun satıcı o büyür dedi ? :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:52 -->-> Daha önceki mesaj 18:50 --

Vitamin takviyesi derken ? ne yapıcam yanı vıtamın mı alıcam suya falan mı konur anlatın lutfen..

5. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    buyur aması var uretmeye kalkarsan yavrularıda aynı sekılde olabılır ıcten bır rahatsızılıgı olabılır

6. MelihKckylmz
    Gizli

yok ben buna eş falan almıcam tek olcak yani üretim falan yapmıcam bi sorun olurmu ve kuyrugu cıkacak mı ?

Sayfayı Paylaş