petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni kuşum (cinsiyet,ırk,yaş

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve YASİN AY tarafından 10 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. YASİN AY

YASİN AY Guest

2. Mustafa ERTAŞ

Hayırlı olsun Yasin kardeşim.. Güzel kuş inşallah sağlıklı büyütür ve eğitirsin.. Nerden aldın Eskişehirde? Esnaf sarayından mı??

3. YASİN AY

YASİN AY Guest

evet kardeşim tanıdık abi var bir çift muhabbet satıyorum daha yavru almadım ilgilenirsen yada ingilenen arkadaşların varsa haberleşelim iri kuşlar
    face adresimden eklersen görüşelim can kardeşim

4. Mustafa ERTAŞ

Bende bir çiften bekliyorum ama bakalım :) Haberleşiriz olmadı..

5. YASİN AY

YASİN AY Guest

facebooktan ekle beni eğer çift alacaksan bende var ucuza veririm sana daha hiç yavru almadım kardeşim satmamın sebebide kuşlar değil annem solunum yolu hastası 3 kuşum var annemle anlaştım 1 yeni aldıgın yavru kalsın diğer çift sat dedi yoksa onlara kıyamıyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:44 -->-> Daha önceki mesaj 14:04 --

güncel +++++++++++++++++++++++++++

6. YASİN AY

YASİN AY Guest

güncelll ++++++++++++++++++++++++

7. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Bu kuş dişi ustam, hayırlısı olsun güzel kuş.

8. YASİN AY

YASİN AY Guest

sağolun teşekkürler daha yavru ya erkeğe dönme gibi bi ihtimali varmı

9. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Eğer cere mor olsaydı, erkekte kalma veya dişiye dönme ihtimali var diyebilirdik. Fakat cerenin bâriz şekilde delik etrafı beyaz ve rengi de açık, bu durum dişi olduğunu gösteriyor. Dişi olsun bir sorun olmaz ustam. :)

10. YASİN AY

YASİN AY Guest

tamam sağolun

Sayfayı Paylaş