petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni Kuşum-Cinsiyet ve Yaş?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve erbab tarafından 7 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. erbab

erbab Guest

İyi günler. Dün akşam dayanamayıp gidip bir muhabbet kuşu aldım. Kuşcu kuşn erkek bir yavru olduğunu söyledi.Eve getirdikten sonra daha dikkatli baktım. alnındaki çizgiler çok fazla belirgin değil nokta nokta.Acaba yavru değil mi diye şüphe dğdu içimde. Kuş dünden beridir kafeste bir köşeye çekilmiş bekliyor.Bir kaçtane fotograf çektim ama net değil acaba yardım edebilir misiniz?

2. Mehmet ŞEKER

3,5 aylık erkek

#2 Mehmet ŞEKER, 7 Ağustos 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 7 Ağustos 2013
  3. Süleyman Mert DEMİRSOY

4. ArTemiS

ArTemiS Guest

3 aylık civarı erkek...

5. Volkan MOROĞLU

Beğenileri:
    0
    Benim kuşların fotosunu çeksem onlar hakındada bilgi verirmisiz

6. Mehmet ŞEKER

tabi ki veririz.

7. Doğukan ŞİMŞEK

arkadaşım kafeste sadec 1 tünek mi var bana mı oyle geldi eğer oyleyse bi kaçtane daha tahta tünek alman lazım yazık olur hayvana

8. H. Mehmet YILDIZ

9. erbab

erbab Guest

Hayır 2 tunek var ama fotoda çıkmamış. dahadogrusu tunegin yukarida teki asagida. Bu arada kusum pislerken pisliği aniden zemine düşmüyor arkasında epey bir sallanıyor sonra düşüyor acaba bu ishal belirtisi mi?

#9 erbab, 7 Ağustos 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 8 Ağustos 2013
  10. Mehmet ŞEKER

yeni gelen kuşta normal

Sayfayı Paylaş