Karadeniz Pet

Yeni kuşum cinsiyetini ve irki konusunda yardim

Cihan UYĞUR

Onursal Üye
Merhaba arkadaşlar kafamda yeni bir erkek kuş almak vardi, petshop ile uğraşmadim cok sukur, beğenerek aldim sizlerinde yorumunuzu bekliyorum.Maşallahi unutmayiniz:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:18 -->-> Daha önceki mesaj 21:16 --

Fotograf yukluyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:43 -->-> Daha önceki mesaj 21:18 --

qmq0d5.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:44 -->-> Daha önceki mesaj 21:43 --

12PbZj.jpg

Erkek yalnız yavru değil.

Erkek

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben kızgın istedim,yavru Olmasın dedim,cinsi hakkında yorumunuz?

Saol kardeş bana 1 Yaşından büyük dedi.üretici

Güzel kuş yerli formunda ama inceliği Çek e de benziyor maşallah kırık diyelim biz buna

Ercan bey saolun petshoplara almadım,üreticinin gönlünü Yaptım bana Çek Kırma dedi ama ve YAŞ 1 den büyük dedi.

Salma kuşu herhalde yada çok kuşu var biraz Bakımsız sen güzel bakarsan daha da güzel olacak belli :) 1-2 aya kadar daha güzel olacak görürsün. Üretimhaneden gelen kuşlar evde daha rahat toplar kendini

Valla size usta demek Lazım aynen salmadaydı bu kuş yavru kuşlarda vardı onları pek iyi görmedim,aldığım kuş için tüyden çıkmak üzere dedi,inş ben ona gözüm gibi bakarım,sizde beğendiyseniz kuş iyi o zaman:)en azından dün kü baktığınız kuşlara göre iyi sanırım.

yerli bir kuş ama renk olarak farklıymış gerçekten. güle güle besleyin. 8 aylık civarı olmalı.

Yerli mi?Allah Allah Çek Kırma dedi ama farketmez beğenerek aldım çok saolun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:02 -->-> Daha önceki mesaj 22:06 --

Bakalım bir şimdilik sessiz Seda'sı tünekte Öylece duruyor,yem falan yememiş daha geleli 2 saat oldu,tek kafese aldım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:48 -->-> Daha önceki mesaj 23:02 --

@murat DEMİR11 hocam yorumlarınız lütfen

Maşaallah güzel kuş beğenmişsiniz kuş tüyde bol bol yumurta maması yapıp verin buna toparlanınca çok güzel bir kuş olacak benim fikrimce. Güle güle besleyin büyütün

Tşk Yusuf kardeş üretici tüyden çıkmak üzere dedi,cins midir?kuş acaba birde yaş olarak fikrin nedir?sizin Dediğiniz çıkıyor inş yumurta vericek inş ve sizden kazandığım Tecrübe çifthaneye atmadım,şu an tek kafeste:)

Sizin yorumunuzda mutlu etti,tşk ediyorum Murat bey saolun

Kuş kırığa benziyor yaş olarakta damızlık çağında çok genç olmamakla beraber 1 yaş gibi düşünüyorum. Maşaallah ama yavrusunu alırsınız inşaallah

Tşkler Yusuf kardeş yorumun için

12Pl5p.jpg

sendeki erkeğin rengine benzer dişide bende var 1.5 ay oldu alalı şuan 3.yumurtayı yaptı bakalım kaç yumurta gelcek rengi normalde daha açık çekerken koyu çektim sanırım

Son düzenleme:
Geri