petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni kuşum hakkında yardım.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Tolga KARLI tarafından 5 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Tolga KARLI

Tolga KARLI New Member

Beğenileri:
    0
    İyi geceler benim 4 aylık jumbo erkek kuşum var bugünde yeni yeme düşmüş çok büyük ihtimal dişi olan kuşum var ayrı kafesteler kuşlarım aynı odada mı farklı odalardamı durması daha doğru olur. Kuşumun resmi aşağıda bir sıkıntısı var mıdır ve ya öneriniz varmı bakım konusunda yere yem su da koydum ayrıca birşey yapmam gerekir mi yem felan yemiyor acaba yavru olduğu için problem olur mu ?

2. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    önce hayırlı olsun, yem yememesi yeni geldiği için normaldir 1-2 güne alışır, kuşta değilde kafeste sıkıntı var boyaları kalkıyor ve kuşa zarar verebilir, değiştir derim şahsen, tabi tahta tünekte daha iyi olur.

3. Tolga KARLI

Tolga KARLI New Member

Beğenileri:
    0
    Öncelikle teşekkür ederim.Evet onu bende fark ettim boyasız kafes almıştım bu jumbo kuşumun kafesiydi normalde yeni kafes ve tahta tünek almıştım ona. zaten tünekleri vs. yarın almayı düşünüyorum gece vardiyasında olduğum için alamadım.

4. armand0
    Gizli

armand0 Guest

Aynı odada durmalarında bir problem olmaz siz düzenli bakımını yapın yeni geldiği için alışana kadr yem yemez merak etmeyin bir süre sonra alışır kuşunuz sağlıklı ama kafesiniz için aynı şeyi söliyemicem

5. Tolga KARLI

Tolga KARLI New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederim biraz yem yemeye başladı suda içiyor ishal olmuş vitamin koydum umarım hemen düzelir.

6. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kuş kumunu eksik etme, arada mamada ver.

7. armand0
    Gizli

armand0 Guest

Haşlanmış patates verebilirsiniz ishali önler geçmiş olsun

Sayfayı Paylaş