Karadeniz Pet

Yeni kuşum hakkında yardiminiz gerekli

Kardesim bu hesap benim oglumun git babani cagirda yasit olalim

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kardesim bu hesap benim oglumun git babani cagirda yasit olalim

Oğlunun hesabıyla sisteme girecek kadar çocuksan babamın gelmesine gerek yok yiğenimi çağırayım da seninle o konuşsun..:)

Ah ahh senin gibi patavatsiz 2 ogrencim vardi en son gordugumde tum siniftan dayak yiyorlardi bende tek bu ikisi var saniyordum demekki ucuncude var umarim sonunuz ayni olmaz yasca buyuklerle konusmayi ogren yada aile buyuklerine sor anlatsin yada cok bilmis yegenine hani benle konusacak olan

Ah ahh senin gibi patavatsiz 2 ogrencim vardi en son gordugumde tum siniftan dayak yiyorlardi bende tek bu ikisi var saniyordum demekki ucuncude var umarim sonunuz ayni olmaz yasca buyuklerle konusmayi ogren yada aile buyuklerine sor anlatsin yada cok bilmis yegenine hani benle konusacak olan

Benim üniversiteyi bitireli 2 yıl oldu hocam. Allaha şükür bu yaşımıza kadar dayakta yedik ama hiç bir zaman yılmadık, yediğimizden fazla atmışlığımız var. Yaşımdan büyüklere de küçüklere de. Anasına bak kızını al demişler , siz de öğretmenine bak öğrencisini al la birebirsiniz heralde. Allaha şükür ailemden çok iyi bir eğitim ve terbiye aldım ama galiba insan öğretmen de olsa bazı eksiklikleri bulunabiliyor. Vali ile annesinin bir hikayesi vardır bilirsiniz , oradaki hikayenin başkahramanı gibisiniz . :) Patavatsız olan ben miyim siz misiniz , öğretmen olmuşsunuz ama hakaret etmenin UKALAca davranmanın kötü bir şey olduğunu hala öğrenememişsiniz. Yazık çok yazık. Öğrenciler nasıl öğretmenlere emanet...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Maraslimisin bilmiyorum ama marasliysan eger ogretmenligimi gormeni cok isterim senin gibileri cebime bile sokmam ukala olabilirim ama bu senin patavatsiz oldugunu degistirmez sana iyi gunler marasa gelirsen bir cayimi ic.

Gitme maraşa diye bir tabir var hocam bilirmisiniz bilmem , ben de gaziantep liyim iyi bilirsiniz anteplileri . Benim sizinle çay içebilmem için ikimizinde eğitim,saygı,seviye,ahlak ve terbiyece eşit veya dengi olmalı. Yinede teşekkür ederim nezaketinizden dolayı , benim gibilerini cebinize sokmazmışsınız benim gibi kaç tanıdığınız oldu da bu şekilde konuşuyorsunuz. Siz beni cebinize sokmazsınız ama ben bu yaşımda sizin gibileri cebimden çıkarırım ve çorap gibi balkona asarım. Öğretmensiniz saygım var ama isterseniz daha ileri gitmeyin mesleğinize olan saygımı heran yitirebilirim.

Bende diyorum neden boyle on yargili ve patavatsiz megersem antepliymissin bu konusma bitmistir benim icin kalan bakmam buraya

Bende diyorum neden boyle on yargili ve patavatsiz megersem antepliymissin bu konusma bitmistir benim icin kalan bakmam buraya

Evet haklısınız hocam , boşuna dememişler gitme maraşa şer....le yaşa diyerek . :) Ön yargılı olabilirim ama UKALA ve SAYGISIZ değilim .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:52 -->-> Daha önceki mesaj 14:47 --

Ha birde yeni farkettim önyargılı olan ben miyim sen misin antepliyim deyince tavrın ve hareketlerin değişti. Korkma valla karışmam sana her ne kadar maraşlı olsan da. :D

Geri