petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni kuşum hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Vedat ASLAN tarafından 31 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Vedat ASLAN

Vedat ASLAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar ben muhabbet kuşum Cicikuş a bir dişi aldım.Cicikuş çok akıllı bir kuş.Beni unutur mu ayrıca konusuyor konusmayi unutur mu yeni kusum Pamuk 1.5 yasinda bir disi ve beyaz.Cicikus ile oynarsam kiskanir mi onu kendime alistirabilir miyim ikisi cok iyi anlastilar dun almistim bugun cikardim kafesten surekli duvarlara carpti ne yapmaliyim tesekkurler

2. BARAN

BARAN Guest

Bu kadar Devrik Cümleyi nasıl bir araya getirdiniz anlamadım Bravo hocam :) resim katarsanız iyi olur bu arada kuşlarınızı görmüş oluruz...

3. kartall82

kartall82 Guest

size olan ilgisi ister istemez azalacaktır hem kendi ırkından hemde karsı cins kuş la yan yana gelicek neticede ne kadar olur ise olsun ilgisinde azalma olacak bundan sonra hafa fazla ilgilenmelisiniz bu şekilde diğer kuşuda kendinize alıştırabilirsiniz

4. Aykan Aslantaş

Beğenileri:
    0
    Size olan ilgisi azalacaktır arkadaşı olduğı için.

5. Hürkan YILMAZ

Neye cevap verceğimi şaşırdım la :D

Sayfayı Paylaş