petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni Kuşum Hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve sertaylan tarafından 24 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. sertaylan

sertaylan New Member

Beğenileri:
    0

Merhaba arkadaşlar, daha önceden forumda bahsettiğim erkek muhabbet kuşumun tüy dökümünün nedeninin veterinerden eşsizliğe bağlı stresten olduğunu öğrendim. Bunun üzerine fotoğraftaki kuşu aldım. Ancak bugün gagasındaki maviliği görünce dişi olmayabileceğini düşünmeye başladım. Birbirlerinin gagalarına dokunuyorlar, kavga ettiklerini görmedim. Sadece kanat çırpınca birbilerinden korkuyorlar. Sanırım zamanla alışırlar. Dişi değilse değiştireceğim, yorumlarınızı bekliyorum.

2. Ebru Tunçer

Beğenileri:
    0
    Ceresi beyaz dişi.Güle güle büyütün kuşlarınızı

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Arito

Arito New Member

Beğenileri:
    0
    %100 dişi dişilerdede hafif mavilik/pembelik oluyor dert etme kavga etmiyorlarsa ve birbirlerini kaşıyorlarsa zaten eş tutmuşlardır. :) :p

4. sertaylan

sertaylan New Member

Beğenileri:
    0
    Satıcı biraz yaşı vardır demişti sizce kaç yaşlarındadır, benim ufaklık bi buçuk falan. Yaştan dolayı problem olur mu..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:21 -->-> Daha önceki mesaj 15:24 --

bizimkiler birbirine iyice alıştılar, kur yapmalar başladı ama kur sonrası küçük kavgalar oluşuyor, sanırım kızımız biraz naz yapıyor. daha önceden bahsettiğim kanat tüyü dökümü sanki durmuş görünüyor ancak devam ederse "acı sprey" kullanayım mı, faydası olur mu?

#4 sertaylan, 31 Mayıs 2015
    Son düzenleme: 31 Mayıs 2015

Sayfayı Paylaş