Karadeniz Pet

Yeni kuşum hakkında

grand ahmet

Meraklı Üye
Arkadaşlar yeni muhabbet kuşu aldım erkek yavru 2 gün önce aldım hic ses vermiyor ısırmıyor elimi kafese sokunca sürekli kafesin içinde ordan oraya gidiyor dışarı çıkardım bugün ama uçuyor uçuyor konacak yerlere durmuyor kendini kanepenin arkasına saga sola. Atıyor sizce neden ? Ve ne yapmam gerekir

LG-D693TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2 gün oldu diyorsun ondan iste. yeni gelmiş ortamı tanımıyor seni tanımıyor. rahatsızlık verme ve sen çıkarma aç kafesin kapısını kendi çıksın kendi öğrensin siz ilgilenmeyin kendi zaten gelecektir sizden zarar görmeyeceğini anladığında.

2 gün oldu diyorsun ondan iste. yeni gelmiş ortamı tanımıyor seni tanımıyor. rahatsızlık verme ve sen çıkarma aç kafesin kapısını kendi çıksın kendi öğrensin siz ilgilenmeyin kendi zaten gelecektir sizden zarar görmeyeceğini anladığında.
Bana gelmemesi ve ya ötmemesi sorun değil ama şimdi biraz bağırmaya kafesle oynamaya başladı sadece uçarken konmuyor sağa sola düşüyor yani kanepenin arkasına veya bilgisayar masasının arkasına ben bundan korkuyorum sakatlanır diye yoksa alıştırmak sorun değil daha 2 günlük kuş konuşal değil zaten yeme yeni düşmüş gibi fazla büyük değil

sana tavsiyem evin heryerini tanıtma kuşa sadece kendi odanda besle eğit başka yere çıkarma yoksa çok kötü oluyor. kuşu korkutmadan her gün 2 3 saat elini kafesin içinde tut artık anlıycaktır zaten senin zararsız olduğunu seni tanımadanda salma sakın benimki ilk aldığım 2 saat içinde elime alıştı

sana tavsiyem evin heryerini tanıtma kuşa sadece kendi odanda besle eğit başka yere çıkarma yoksa çok kötü oluyor. kuşu korkutmadan her gün 2 3 saat elini kafesin içinde tut artık anlıycaktır zaten senin zararsız olduğunu seni tanımadanda salma sakın benimki ilk aldığım 2 saat içinde elime alıştı
Benim 1 yaşında felan dişi kuşum var 2 odayı biliyor sadece şimdilik kendi odamdayım kuş eline alıştı sorun yok geliyor gidiyor oyun oynuyor halsizliği gitti alışkın uçarken de fazla sorun yaratmadı

2 gun salmak icin erken. O yüzden çarpmış etrafa. 10 gun filan salmasanız iyi olur

2 gun salmak icin erken. O yüzden çarpmış etrafa. 10 gun filan salmasanız iyi olur
10 gün çok fazla 2 gün içinde alıştı kafesini oynamayacaksınız kapısını açıyorum çıkıyor geziyor diğer dişi kuşuma gidiyor oynuyor felan şuan iyi

10 gün çok fazla 2 gün içinde alıştı kafesini oynamayacaksınız kapısını açıyorum çıkıyor geziyor diğer dişi kuşuma gidiyor oynuyor felan şuan iyi

10gun fazla diyorsunuz da oraya buraya çarpa çarpa öğrenmesinden iyidir kafes içinde odayi tanıması

10gun fazla diyorsunuz da oraya buraya çarpa çarpa öğrenmesinden iyidir kafes içinde odayi tanıması
Çarpma sebebi korkmasi şuan benden korkmuyor ve çarpması yok eğer korkutursan anı hareket yaparsa öyle oluyor

Geri