Karadeniz Pet

Yeni kuşum için yardım!!!

Cengiz ŞENEL

Paylaşımcı Üye
Merhaba arkadaşlar, yeni aldığım kuşum ile ilgili görüşlerinizi bekliyorum, kısaca özetleyeyim; 4 gündür bizimle ve devamlı uyku halinde diyebilirim ama kafeste değil, kafese zorla koyuyorum üstümde nereyi bulsa girip uyuyor (cebim,koynum,elim,kolum vs.) video ve resimlerde biraz belli olmuştur sanırım! Kuşumun durumu nedir? Sanırım 2 gündür ishal başladı, yavru diye ilaçta vermek istemiyorum.[YOUTUBE]A5pyPjBZNpE[/YOUTUBE]

a>

a>

a>

a>

a>

Şimdiden teşekkürler

Yeni ortama girince her kuş ishal olur ben bu işe başladım başlayalı bu böyle soğukta bırakmayın birde aspur verin kanarya yemi verin iyi beslensin geri düzelecektir.

ozXLqQ.jpg

1n69bb.jpg

ozXLM2.jpg

B9aVk9.jpg

4RjdX4.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:51 -->-> Daha önceki mesaj 22:50 --

Yem kırabiliyor mu ?

Teşekkürler Aşkın, önceden yapıyordumda bu sefer tutturamamışım :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:57 -->-> Daha önceki mesaj 22:54 --

Yeni ortama girince her kuş ishal olur ben bu işe başladım başlayalı bu böyle soğukta bırakmayın birde aspur verin kanarya yemi verin iyi beslensin geri düzelecektir.

Her kuş ishal olur diye ilk defa duydum, benim önceki kuşlarda yoktu oradan biliyorum. :) Birde dal darıdan başka birşey yemiyor.

Yem kıramıyor ise mama verebilirsiniz birde kursağına bakın yem yok gibi duruyor

Oyyy çok şirin ya. Yuvası mı sanıyo acaba elinizi cebinizi :D

maşallah çok güzel bir kuş tüyü kadar ömrü olsun
o cebinizde ki resmi çok çok hoş :D
kusu sıcak tutun üşetmeyin ishali geçer 2 gün içinde
birde kafese 2 tane paralel tünek takın
üst taraflara

Geri