Karadeniz Pet

Yeni kusum icin yorumlarinizi bekliyorum

• Konbuyu başlatan VEYSEL MUSTAFA SAHİN
  • Başlangıç tarihi
V

VEYSEL MUSTAFA SAHİN

Guest
kusmu 32 yillik bir uretici abiden aldim ingiliz kirmasi oldugunu soyledi yorumlarinizi bekliyorum bide kus geldiginden beri gagasini acip kapiyo nedeni ne olabilir

5 aylık bir erkek. pek ingiliz kırığına benzemiyor.

Ağız yapısında problem mi var yoksa ağzı açık çıktıgı için mi öyle acaba

5 aylık bir erkek. pek ingiliz kırığına benzemiyor.

5aylik kusta gri iris olmasi gerekmez miydi bide siteden baktigim kadariyla ingilizlerin goğsu sisik olur diyo resimde belli olmuyo ama gogsu yanindaki yerli kusuma gore sisik bu onun ingiliz kirigi oldugunu gosterir mi gostermezse ingiliz kirigi olup olmadigini nerden anlariz

5aylik kusta gri iris olmasi gerekmez miydi bide siteden baktigim kadariyla ingilizlerin goğsu sisik olur diyo resimde belli olmuyo ama gogsu yanindaki yerli kusuma gore sisik bu onun ingiliz kirigi oldugunu gosterir mi gostermezse ingiliz kirigi olup olmadigini nerden anlariz

kuş 5 aylık. iris oluşmayabilir.

Peki tesekkurler bide ingiliz kirmasinin ozellikleri ingiliz kuslariyla ayni midir

İngiliz kırığı demek,kuşun ana babası ingiliz x yerli,ingiliz x jumbo vs gibi türlerle kırılmış demektir.Büyük ihtimalle yerli ile kırılmıştır,özellikleri tabiki aynı olmacaktır.Yerli ile kırıldıysa ingilizlere oranlara biraz daha vasıfsız,yerli kuşlara oranlara daha iri kafalı veya göğüslü olabilir.

5 aylık erkek ingiliz kırığı.

İngiliz kırığına benzemekle birlikte, sert mizaçlı maço bir erkeğe benziyor. :) Hayırlı olsun...

Geri