Karadeniz Pet

Yeni Kuşum Ne Yapıyor ?

loli poya

Meraklı Üye
Dün yeni bir kuş aldım.Yeşil,yerli,erkek.2 aylık civarında.Kafesine koyar koymaz alıştı.Ötüyor,tırmanıyor,yem yiyor.Her şeyin yerini kolaylıkla buldu.Acayip hiperaktif.Tek bir sorun var.Çok fazla tünekte durmuyor.Kafesin ızgarasında oturuyor.Zıplayıp tüneğede geçiyor ama neden böyle ? Ayrıca yemliğin içine girmeye çalışıyor.Yem yemeden tırmanmaya başlıyor.Ballı krakeri çok sevdi.Şuan onunla konuşuyorum ve heyecandan delirdi :D.Hatta dün kaçamak yapıp odada dolaştı.1 saat odada kalmasına rağmen sanki her şeyin yerini biliyormuş gibi çarpmadan mükemmel şekilde uçtu.

Kafesinde yeni oIdundan Izgarada durur birde yavru oIdundan zamanIa düzeIir o hayirIi oIsun bende bu gun aIdim yavru 30 ggünIük 5 aydir besIedim çiko 3 gün önce annem baIkondayken omzundan komsu haIi çirparken sese korkmus uçmus bana dedi sokakta aradim buIamadim görseydim cagirmamIa hemen geIirdi çok akiIIiydi 30 40 keIime konusuyodu çok aIişmıştık babam biIe eve geIince çıkıp aramış abim yengem ev seferber oImuş demekki herkes çok sevmiş insan çok üzüIüyo aIisinca

Aynen! Ben de kuşumu kaybetmiştim.Çok zor oluyor hakkaten.

Geri