petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni Kuşum Ne Yapıyor ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve loli poya tarafından 9 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. loli poya

loli poya New Member

Beğenileri:
    0
    Dün yeni bir kuş aldım.Yeşil,yerli,erkek.2 aylık civarında.Kafesine koyar koymaz alıştı.Ötüyor,tırmanıyor,yem yiyor.Her şeyin yerini kolaylıkla buldu.Acayip hiperaktif.Tek bir sorun var.Çok fazla tünekte durmuyor.Kafesin ızgarasında oturuyor.Zıplayıp tüneğede geçiyor ama neden böyle ? Ayrıca yemliğin içine girmeye çalışıyor.Yem yemeden tırmanmaya başlıyor.Ballı krakeri çok sevdi.Şuan onunla konuşuyorum ve heyecandan delirdi :D.Hatta dün kaçamak yapıp odada dolaştı.1 saat odada kalmasına rağmen sanki her şeyin yerini biliyormuş gibi çarpmadan mükemmel şekilde uçtu.

2. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
    Kafesinde yeni oIdundan Izgarada durur birde yavru oIdundan zamanIa düzeIir o hayirIi oIsun bende bu gun aIdim yavru 30 ggünIük 5 aydir besIedim çiko 3 gün önce annem baIkondayken omzundan komsu haIi çirparken sese korkmus uçmus bana dedi sokakta aradim buIamadim görseydim cagirmamIa hemen geIirdi çok akiIIiydi 30 40 keIime konusuyodu çok aIişmıştık babam biIe eve geIince çıkıp aramış abim yengem ev seferber oImuş demekki herkes çok sevmiş insan çok üzüIüyo aIisinca

3. loli poya

loli poya New Member

Beğenileri:
    0
    Aynen! Ben de kuşumu kaybetmiştim.Çok zor oluyor hakkaten.

Sayfayı Paylaş