Karadeniz Pet

Yeni kuşum "Oscar" İyi kötü yorumlarınızı bekliyorum

• Konbuyu başlatan Enes Drmz
  • Başlangıç tarihi
E

Enes Drmz

Guest
Merhabalar arkadaşlar eski kuşumun kanat ve kuyruk sıkıntısı oldugundan verip yeni bir guzel kuş aldım diye dusunuyorum :) Biraz urkek ama normaldir diiye dusunuyorum...Birlikte cok eglenecez gibi :)

Cinsiyeti erkek diye aldım sizin yorumlarınız nedir ?
Sizce kaç aylık ?
Gorunusu nasıl :) ?

EEy32A.jpg

rdJEN7.jpg

Maşallah dişiden erkekten kaç aylık oldugundan anlamam ama çok samimi söylüyorum aklında soru işareti varsa bu kuşa talibim sen yenisini alırsın .Maşallah çok beğendim .Allah nazardan saklasın.

Çok teşekkür ederim :) " OSMANLI " hocam bende hayran kaldım satmayı dusunmuyorum umarım sizede nasip olur...

Abi bende bir mubiş var haylaz ailemizin üyesi .Maşallah yavrun çok tatlı inan böyle güzel bir kuşu kardeşime hediye ederim yine mutlu olurum . Saglıkla besle inşallah eğitirsin allah nazardan saklasın . Kardeşim kuşun eğitimli ve tüy değişiminden sonraki güzelligini benimle paylasırsan mutlu olurum 05344545063 whatsapp dan paylaşırsın .

Maşallah çok güzel bir kuş. Güle güle büyüt

Abi bende bir mubiş var haylaz ailemizin üyesi .Maşallah yavrun çok tatlı inan böyle güzel bir kuşu kardeşime hediye ederim yine mutlu olurum . Saglıkla besle inşallah eğitirsin allah nazardan saklasın . Kardeşim kuşun eğitimli ve tüy değişiminden sonraki güzelligini benimle paylasırsan mutlu olurum 05344545063 whatsapp dan paylaşırsın .

İnşAllah hocam bir sıkıntı olmazsa eğitim videolarıyla bol bol forumdayız :) umarım sizede dilediğiniz gibi bir kuş nasip olur...

aynı benim kuşları yavrusuna benziyor..... 2 aylık erkek ... yerli saglıklı duruyor rahatlıkla ele alıştırırsın

Bende umutluyum daha ilk gunden kendini sevdiriyor kerata :) saolun değerli yorumlarınız için...

2-3 aylık erkek maşallah.
TVde bi çizgi film var oscar çöllerde. Bizim ufaklık kaçırmadan seyrediyor.
Onun gibi eğlenceli olur inşallah.

İnşAllah abi :) Dün konuşmuştuk o kuşumu verdim bunu aldık bakalım neler yapıcaz ilk gunden ele gelip elden yem yedi kerata :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri