petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni kuşum yem yemiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kağan Köse tarafından 19 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Kağan Köse

dun aldıgım kusum sabah baktıgımda hala yeme falan dokunmamıs. daha yavru dun tam ucamıyodu bıle acaba yemlık degısık gelmıs olmasın. aldıgım yerde onlerıne yapılmıs ozel mamaları ve normal yemlerı vardı. bu konuda bısey yapmalımıyım yoksa ıllakı acıkınca yer mı ? hanı bu konuda bılgısı olan arkadaslardan fıkır ve bılgı ıstıyorum, tesekkur ederım...

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Yemlikteki yem dursun, kafesin tabanında ızgara varsa çıkartın. Kafes tabanına biraz yem serpin. Böyle bir deneyin bakalım.
    Bu gün yemezse; aldığın yerle irtibata geç, petshop mu, üretici mi? Üretici ise anne babadan ayrılmadan önce kendi başına yiyip yemediğini sormalısın.

3. Kağan Köse

dedıgınız gıbı yapıcam, ama aldıgım abı ıyı bı uretıcıydı ve kus zaten dıger kuslarla bırlıkteydı. anneden ayrıydı yanı, ama bı tabana dokeyım az bısey yem tesekkur ederım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:17 -->-> Daha önceki mesaj 09:02 --

dedıgınız gıbı yaptım ama yemedı yıne belkı gece yemıstır dıcem ama karanlıktada yem yıyebılır mı bılemıyorum

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Kağancım, sen bırak kuşu kendi halinde, kafesin tabanına 1 yemek kaçığı yem koy.
    Başında bekleme, yeni ortama geldi kuş tedirgin. Eminim akşam geldiğinde yerde yem kabukları göreceksin. Bu gün her ihtimale karşı petshoptan yarım kilo aspur al, yememişse bir de onu dene. Yemesi gerek. :)

5. Kağan Köse

yok ya basında degılım ders calısıyorum ben sadece bakıyorum arada tunekten ınmıyo sıpa =) tamam bugunde yemezse dedıgınız gıbı yapıcam bılgı verdıgınız, zaman ayırdıgınız ıcın tesekkur ederım =)

Sayfayı Paylaş