petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni kuşum yemlik sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Can Sako tarafından 21 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Can Sako

Can Sako New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar

arkadaşlar 1 haftalık 2 aylık bir kuşum var ama büyük bir sorunu var, yemliginde yemleri hergün saçıyor etrafa bir tane yem bırakmıyor aç kalmasın diye az az yem koyuyorum onu bile saçıyor neden yapıyr bunu? etrafı evi baırıyor , kafesinde tülü var ama o bile fayda etmiyor

2. Işıl KEGEÇ

belki yerden yemeye alışmıştır vede sitreste ise yapar bunu

3. Can Sako

Can Sako New Member

Beğenileri:
    0
    yok aldıgımda gördüm yemlik den yiyordu , neden streste olsunki seviyoruz gerektiği zama salıyoruz konuşuyoruz yanlız kalınca müzik açık bırakıyorz

4. behsat tiğiz

Kusunuz Dişimi? ve 2 aylık olduguna eminmisinız?

5. Mehmet ŞEKER

benim kuşum da mamayı aynı şekilde yapıyordu. artık mama yı kafesin tabanına koyuyorum yapmıyor. siz de yemliği kafesin tabanına koyun

6. Mehmet Gündoğdu

bizim goştikte eve getirdiğimde ufaktı daha aynısını yapıyordu yemleri dışarı saçıyordu zamanla geçti o alışkanlığı ya oyun yapıyor yada stresten bilemiyorum ama geçici o merak etmeyin :D

Sayfayı Paylaş