Karadeniz Pet

yeni kuşum yorumlar önemli

kadir1

Meraklı Üye
öncelikle merhaba yenı bir kuş alıcam diyordum ve sonunda aldım petshop daki arkadaş oda pek deneyımlı degıldı yavru oldugu ıcın gagadan anlaslmaz vs yanı bılmıyordu o da benım gıbı kafa durumundan bu erkek dedı cunku tum kusların gagaları bırbıne benzıyordu tam mavi olan yoktu olsa direk alcaktm ama gitmişken birşey alıyım dedım umarım erkektir resım konusuna gelınce dandık android bir telefonla çektim pek anlasılmıyor olabilir bizimki gagalıyor arada arada bırbırlerının gagalarını uzatıyorlar pek anlamadm yorumlarınız erkek dısı kac aylık benımkıne gore kucukmu ... erkek degılse degiştirme sözü,nü, aldım 2 li oldukları resımde arkadakı benım ilk kusum birde kendı ksuumu dısarı alıyım dedım bıraz eskıden yuvasına hemen gıtmezdı dırek yuvasına ucuyor kapıyı kıtledım dıgerı cıkmasın dıye ısırıyor zor koydum yerıne herneyse yuvanın dısında bırbırlerıne gagalarını uzatıyorlar

evet başka şeyden fotograf çektik kuş cinsiyeti ve ne kadarlık yardım lütfen

Son düzenleme:
dostum resimlerin çok net değil demek isterdim ama hiç net değil,net bir foto gönderirsen cevap veren olacaktır.kuşun erkek ve yerli gibi görünüyor

aynen abicigim dedigin gibi net degil malesef telefonu düşürdügüm için dandık bı android telle çektım elime gelse daha net çekebilrdim ama umarım erkektır ve yaş olarak ne kadardır acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:48 -->-> Daha önceki mesaj 20:26 --

arkadaşlar yardım

kardeşim keşke daha kaliteli bir makinayla çekseydin hiçbirşey anlaşılmıyor .s

konuyu ilerleyen zamanda güncellicem tamam arkadaşalr teşekkürler şimdilik

Kardeş, o kafesi bir temizle Allah rızası için. Kuşların cinsiyetinden önce sağlıkları daha önemli. Daha yeşil olan kuşun erkek. Diğer sarı olanı göremedim. Belli olmuyor.

kardeşim kuşun kafesını temızleyeli bir gün oldu kuş saglıgı degıl o normal yemlıktekı yemi dırek yere agzıyla bosaltıyor pıs olan bırsey yok emın ol 2-3 gunde bir temızlıyorum bırde haftada 2 kere kutu yemlerden almak zorunda kalıyorum yemı tabana dokuyor ve onlarıda yemıyor

teşekkür ederim alıp denerim kuşun resimlerini güncelledim yeni resimler ekledim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:08 -->-> Daha önceki mesaj 21:59 --

konu güncel yardım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:39 -->-> Daha önceki mesaj 22:08 --

arkadaşlar yardımcı olucak arkadaşlar yokmu resımler net degildi saglıklı cevap alamadım

Bir erkek bir dişi gibi duruyolar ama biraz bekle renk sabitleşsin.

yenı aldım bende bir dişi var 1 haftada degiştirirm dedi o yüzden bıraz acele eder gibiyim de umarım erkektir teşekkürler yorumun ıcın

Yem dökme huyu için yemliği değiştirmenizi tavsiye ederim mümkünse içine giremiceği bir kaba koyun bölmeli mamalık gibi.

evet arkadaşlar kuşun türü yerlimi ne kadarlık dısıden kucukmu acaba erkek olduguna kesın kanaat getırdınız dımı degiştirmeyimmi ne diyorsunuz ben dısıyı dısarı cıkartıyorum bagırıyor sureklı acaba anlastılarmı pek kavga etdıklerınıde gormedım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:02 -->-> Daha önceki mesaj 21:46 --

arkadaşlar erkek dediniz pekı ne kadarlık dişiden küçükmüdür yorum lütfen

Geri