petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni kuşum yorumlar önemli

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kadir1 tarafından 2 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. kadir1

kadir1 New Member

Beğenileri:
    1
    öncelikle merhaba yenı bir kuş alıcam diyordum ve sonunda aldım petshop daki arkadaş oda pek deneyımlı degıldı yavru oldugu ıcın gagadan anlaslmaz vs yanı bılmıyordu o da benım gıbı kafa durumundan bu erkek dedı cunku tum kusların gagaları bırbıne benzıyordu tam mavi olan yoktu olsa direk alcaktm ama gitmişken birşey alıyım dedım umarım erkektir resım konusuna gelınce dandık android bir telefonla çektim pek anlasılmıyor olabilir bizimki gagalıyor arada arada bırbırlerının gagalarını uzatıyorlar pek anlamadm yorumlarınız erkek dısı kac aylık benımkıne gore kucukmu ... erkek degılse degiştirme sözü,nü, aldım 2 li oldukları resımde arkadakı benım ilk kusum birde kendı ksuumu dısarı alıyım dedım bıraz eskıden yuvasına hemen gıtmezdı dırek yuvasına ucuyor kapıyı kıtledım dıgerı cıkmasın dıye ısırıyor zor koydum yerıne herneyse yuvanın dısında bırbırlerıne gagalarını uzatıyorlar

evet başka şeyden fotograf çektik kuş cinsiyeti ve ne kadarlık yardım lütfen

#1 kadir1, 2 Mayıs 2014
    Son düzenleme: 2 Mayıs 2014
  2. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    dostum resimlerin çok net değil demek isterdim ama hiç net değil,net bir foto gönderirsen cevap veren olacaktır.kuşun erkek ve yerli gibi görünüyor

3. kadir1

kadir1 New Member

Beğenileri:
    1
    aynen abicigim dedigin gibi net degil malesef telefonu düşürdügüm için dandık bı android telle çektım elime gelse daha net çekebilrdim ama umarım erkektır ve yaş olarak ne kadardır acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:48 -->-> Daha önceki mesaj 20:26 --

arkadaşlar yardım

4. Paşa01

Paşa01 Guest

kardeşim keşke daha kaliteli bir makinayla çekseydin hiçbirşey anlaşılmıyor .s

5. kadir1

kadir1 New Member

Beğenileri:
    1
    konuyu ilerleyen zamanda güncellicem tamam arkadaşalr teşekkürler şimdilik

6. modernmabuse

Beğenileri:
    1
    Kardeş, o kafesi bir temizle Allah rızası için. Kuşların cinsiyetinden önce sağlıkları daha önemli. Daha yeşil olan kuşun erkek. Diğer sarı olanı göremedim. Belli olmuyor.

7. kadir1

kadir1 New Member

Beğenileri:
    1
    kardeşim kuşun kafesını temızleyeli bir gün oldu kuş saglıgı degıl o normal yemlıktekı yemi dırek yere agzıyla bosaltıyor pıs olan bırsey yok emın ol 2-3 gunde bir temızlıyorum bırde haftada 2 kere kutu yemlerden almak zorunda kalıyorum yemı tabana dokuyor ve onlarıda yemıyor

8. Şevki KOCAOĞLU

Şevki KOCAOĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    akıllı yemlik dene istersen bir de...

9. kadir1

kadir1 New Member

Beğenileri:
    1
    teşekkür ederim alıp denerim kuşun resimlerini güncelledim yeni resimler ekledim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:08 -->-> Daha önceki mesaj 21:59 --

konu güncel yardım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:39 -->-> Daha önceki mesaj 22:08 --

arkadaşlar yardımcı olucak arkadaşlar yokmu resımler net degildi saglıklı cevap alamadım

10. Sinan EREN

Bir erkek bir dişi gibi duruyolar ama biraz bekle renk sabitleşsin.

11. kadir1

kadir1 New Member

Beğenileri:
    1
    yenı aldım bende bir dişi var 1 haftada degiştirirm dedi o yüzden bıraz acele eder gibiyim de umarım erkektir teşekkürler yorumun ıcın

12. modernmabuse

Beğenileri:
    1
    Kuşunuz erkek merak etmeyin.

13. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Yem dökme huyu için yemliği değiştirmenizi tavsiye ederim mümkünse içine giremiceği bir kaba koyun bölmeli mamalık gibi.

14. Hilal Mutlu

Biri erkek diğeri dişi gibi geldi bana da....

15. kadir1

kadir1 New Member

Beğenileri:
    1
    evet arkadaşlar kuşun türü yerlimi ne kadarlık dısıden kucukmu acaba erkek olduguna kesın kanaat getırdınız dımı degiştirmeyimmi ne diyorsunuz ben dısıyı dısarı cıkartıyorum bagırıyor sureklı acaba anlastılarmı pek kavga etdıklerınıde gormedım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:02 -->-> Daha önceki mesaj 21:46 --

arkadaşlar erkek dediniz pekı ne kadarlık dişiden küçükmüdür yorum lütfen

Sayfayı Paylaş