Karadeniz Pet

Yeni kuşum :)

• Konbuyu başlatan İsmail BAL
  • Başlangıç tarihi
İ

İsmail BAL

Guest
Arkadaşlar merhaba;

kısa bir zaman önce bıraktığım muhabbet kuşu yetiştirme işine geçenler de petshop da bu haylazı görünce dayanamayıp yeniden başladım :rolleyes:

kuşumun yaşı, cinsi ve cinsiyeti gibi konularda bilgi verirseniz sevinirim.

iki gündür bende elime alınca kaçmıyor ısırmıyor ama henüz ele gelmeye başlamadı.

38RBdr.jpg
[/url][/IMG]

aqBJmB.jpg
[/url][/IMG]

BX9m3D.jpg
[/url][/IMG]

QXgEmr.jpg
[/url][/IMG]

6R67Ok.jpg
[/url][/IMG]

Pardon erkek hocam :D kafa benim kusa gitti benim kusuma cok benziyor cunku :))

Arkadaşlar merhaba;

kısa bir zaman önce bıraktığım muhabbet kuşu yetiştirme işine geçenler de petshop da bu haylazı görünce dayanamayıp yeniden başladım :rolleyes:

kuşumun yaşı, cinsi ve cinsiyeti gibi konularda bilgi verirseniz sevinirim.

iki gündür bende elime alınca kaçmıyor ısırmıyor ama henüz ele gelmeye başlamadı.

38RBdr.jpg
[/url][/IMG]

aqBJmB.jpg
[/url][/IMG]

BX9m3D.jpg
[/url][/IMG]

QXgEmr.jpg
[/url][/IMG]

6R67Ok.jpg
[/url][/IMG]

hocam şu alttaki teli alsanız yerıne beyaz kagıt koyup 2 gunde bır yada gunde 1 degıssenız daha guzel olmaz mı ? yanlıs anlamayın sadece onerı

arkadaşlar teşekkürler herkese.

o teli almak sorun değil hocam ama o tel sayesinde kuş tabandaki pislik den uzak kalıyor. finch üretimi yapıyorum ve bütün kafes altlarım telli hiç bir zararını görmedim aksine faydasını gördüm.

arkadaşlar teşekkürler herkese.

o teli almak sorun değil hocam ama o tel sayesinde kuş tabandaki pislik den uzak kalıyor. finch üretimi yapıyorum ve bütün kafes altlarım telli hiç bir zararını görmedim aksine faydasını gördüm.

o tellerın ayak saglıgını bozdugunu duymustum ve mesela benım kusum 2 aylık henuz kafesın bellı bır kenarına pisliyo diger temız tarafa da yatıyo canı sıkılınca

o tellerın ayak saglıgını bozdugunu duymustum ve mesela benım kusum 2 aylık henuz kafesın bellı bır kenarına pisliyo diger temız tarafa da yatıyo canı sıkılınca

anladım hocam çok sağol bilgin için dikkatle izleyip kuşumu ona göre bir yol izleyeceğim.

Geri