Karadeniz Pet

Yeni kuşum

CNK TC

Emektar Üye
Arkadaşlar dişi kuşum mira dün itibariyle ölmüştü. Bugün arkadaş bir iyilik yaptı bana bir kuş verdi , koyacak yeri yokmuş . Bi bakarsanız sevinirim eve getirdim fakat cinsi ırkı nedir ? yaşı nedir ? sağlık lı mı ? bilmiyorum sol kanadı üstü tüysüz kalmış açık biraz ve kuyruğu çok kısa sizden bir yanıt bekliyorum resimleri alttadır.

oQV6QR.jpg

JLDOdn.jpg

qqvJ2q.jpg

gl69LN.jpg

lYZbLB.jpg

Son düzenleme:
çok ürkek masum duruyo kanadına ne olmuş.

çok ürkek masum duruyo kanadına ne olmuş.

Ürkek masum durması bugün getirdim kafese koydum ondandır .
kanadının üst tarafı tüysüz kalmıs son resimdeki gibi ama sadece sol kanadında hani kavga ederler tüysüz kalır o şekilde ve kuyruğu kısa bunun yaşı kaç acaba

Son düzenleme:
hocam resimlerin hepsi bulanık ama cekinik değilse 2-3 aylık kuş diye düşünüyorum başka yorumlarda gelicektir.

Kusun kaninda rahatsizlik var tuy dipleri kanli french month disi bir kus yavrularida ayni olur

kuş yavru 3 ay civari gibi duruyo galiba yerli

Kusun kaninda rahatsizlik var tuy dipleri kanli french month disi bir kus yavrularida ayni olur

albinoların içerisinden çıkardı verdi bana bunu teselli armağanı diyelim şimdi bu dediğiniz kanında rahatsızlık var demişsiniz geçer mi ki çünkü arkadaşın tüm kuşlarını gördüm hepsi çok sağlıklı bu da orada hoplayıp zıplıyordu yani sağlıklı olur mu bu kanında rahatsızlık tedavisi felan var mı. İyileştirelim kötü birşey midir.

Ve ayrıca yaşı kaçtır .

albinoların içerisinden çıkardı verdi bana bunu teselli armağanı diyelim şimdi bu dediğiniz kanında rahatsızlık var demişsiniz geçer mi ki çünkü arkadaşın tüm kuşlarını gördüm hepsi çok sağlıklı bu da orada hoplayıp zıplıyordu yani sağlıklı olur mu bu kanında rahatsızlık tedavisi felan var mı. İyileştirelim kötü birşey midir.

Ve ayrıca yaşı kaçtır .

Resimler bulanik yasi zor tahmin edilir kuyruguda yok sanirim tedavisi yokk mlsf

[MENTION=2444]Emre TAVLAN[/MENTION]

Kardeş şimdi arkadaşa sordumda böle böle dedim dedi ki daha yavru bu ne french moltu dedi tüyleri daha yeni yeni cıkıyor dedi. ben sana yavru verdim dedi.

Neyse o içime sinmedi sen yazdıktan sonra şimdi başka verdi :D Aşağıda şimdiki yeni kuşummmmm bunun yaşı ırkı nedir alman ırkı diyor dogrumudur ? ben benzetemedim ama yerli ırka benzettim ve yaşı kaçtır dişi midir ? Yeşil olana bi baksanız ya

27aaYj.jpg

gl66n3.jpg

oQVVAb.jpg

gl66A5.jpg

O2DDB4.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:39 -->-> Daha önceki mesaj 13:59 --

Yeşil kuş yeni bilen biri yaşını ırkını cinsiyetini yazsınnnnnn

Son düzenleme:
Dişi ama yavru bu kuş daha, senin erkek yetişkin daha büyük bir dişi almalısın bence en az 8-10 aylık.

Dişi ama yavru bu kuş daha, senin erkek yetişkin daha büyük bir dişi almalısın bence en az 8-10 aylık.

ben bunu para verip almadım ya dün bu erkeğin eşi öldü yumurta tıkanmasından veterinerden sonra . Bunu da benim arkadaş bana hediye etti

Sizce kaç aylık ve ırkı nedir kesin dişimidir . Yeşil kuş

[MENTION=2444]Emre TAVLAN[/MENTION]

Kardeş şimdi arkadaşa sordumda böle böle dedim dedi ki daha yavru bu ne french moltu dedi tüyleri daha yeni yeni cıkıyor dedi. ben sana yavru verdim dedi.

Neyse o içime sinmedi sen yazdıktan sonra şimdi başka verdi :D Aşağıda şimdiki yeni kuşummmmm bunun yaşı ırkı nedir alman ırkı diyor dogrumudur ? ben benzetemedim ama yerli ırka benzettim ve yaşı kaçtır dişi midir ? Yeşil olana bi baksanız ya

27aaYj.jpg

gl66n3.jpg

oQVVAb.jpg

gl66A5.jpg

O2DDB4.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:39 -->-> Daha önceki mesaj 13:59 --

Yeşil kuş yeni bilen biri yaşını ırkını cinsiyetini yazsınnnnnn

Kus disi yerli senin erkege gore evt kucuk 6 ay beklersen yavru alirsin ins

Geri