Karadeniz Pet

Yeni kuşum...

Süleyman Kara

Paylaşımcı Üye
Urfada çekoslovak bulamıyordum ama sanırım buldum, bu çekoslovak değil mi?
Cereden erkek olduğu belli, yaşı da 1,5 aylık civarıdır diye düşünüyorum.
Yanıldığım kısım varsa söyler misiniz

88aOmk.jpg

Y4Qy3j.jpg

http://i.hizliresim.com/Y4Qy3j.jpg

maşallah :)

Yanılmıyorsunuz maşallah çok güzel tüyü kadar ömrü olsun

Teşekkürler. Çekoslovak bu demi ustalar :) yaşı ne kadardır sizce

Kus 2 3 aylık civarı ve yanlışım varsa düzeltsinler kuşunuz rainbow ne kadara aldığınızı sorabilir miyim ?

Kus 2 3 aylık civarı ve yanlışım varsa düzeltsinler kuşunuz rainbow ne kadara aldığınızı sorabilir miyim ?
Rainbow gökkuşağı denileni diyorsunuz, hayır çok para vermedim. Ya sadece bizim kuş bol renkli, rainbow ile alakası yok ya da petshopdaki arkadaş ne sattığının farkında değil :D

Son düzenleme:
Rainbow gökkuşağı gibi olanlar diyorsunuz, hayır çok para vermedim. Ya sadece bizim kuş bol renkli, rainbow ile alakası yok ya da petshopdaki arkadaş ne sattığının farkında değil :D
Hala aynı fikirdeym bence kuş rainbow

Çek.2 aylık.Erkek.Rainbow.
Rainbow kuşların fiyatı satıcıya göre kimi zaman değişmiyor.
Maşallah.

Renklerine tüylerine bakınca güzel bir cins olduğunun farkında olarak aldım. Buna benzer yavrular almak için ileriye dönük nasıl bir eş seçmek gerekir arkadaşlar?

Renklerine tüylerine bakınca güzel bir cins olduğunun farkında olarak aldım. Buna benzer yavrular almak için ileriye dönük nasıl bir eş seçmek gerekir arkadaşlar?
Bulabilirsen yine rainbow dişi olur bulamazsan sarı yüzlü spangle bir dişi alabilirsin tüm yavrular aynı atmaz ama rainbow çıkarabilir

Eğer buna benzer yavrular almak istiyorsanız rainbow eş bulun.Onun dışında bu renklere yazık olur.Ama şöyle bir durum daha var ki olacak yavruların hepsi bu şekilde olmayabilir.

Evet, kuş erkek ve Çek. Ama yaşı üç-dört ay civarı.
Güle güle besleyin.

Geri