petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni kuşum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve asi_bordo tarafından 3 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. asi_bordo
    Gizli

asi_bordo Guest

Arkadaslar Merhaba siteye yeni uye oldum eger yanlis yere konu actiysam kusura bakmayin.yeni 1.5 aylik erkek bir muhabbet kusu aldim alali 3 gun oldu ne yemek yiyor ne su iciyor olecek diye korkuyorum kusla fazla ilgilenemiyorum sadece sabah ve aksam isten donuste ilgilenebiliyorum gunduz evde tek kaliyo bunlar sikinti olurmu kus icin yardimci olursaniz cok sevinirim saolun. Birde resim nasil ekleniyo anlata bilirmisiniz.

2. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
  3. Tevfik AKTUNÇ
    Gizli

4. Armağan Yörük
    Gizli

Sakin yem ve su konusunda endiselenme hayvan su anda şokta ve korkuyo sen varken yemez 2-3 gun gecsin senin yanindada yemeye baslar

5. Mehmet Gündoğdu
    Gizli

ilgilenemiyorsan oyuncak filanda koy sıkılmasın yavrucak

6. asi_bordo
    Gizli

asi_bordo Guest

Merhaba arkadslar yorumlariniz icin tesekkurler oyuncak almadim hic aldigim yerdeki satici daha kucuk oyuncak oynamaz bir ay sonra al dedi bilmem dogrumu..

7. Alper POLAT

Alper POLAT New Member

Beğenileri:
    0
    Aynı durum bende de oldu 2 gün yem falan yemedi şimdi yem yiyor ama tüneğe de tırmanıyor önceden yere döküyordum yemleri şimdi yemlikten yiyor. Alışacaktır ya da siz evde yokken yiyor olabilir.

8. altinkaraarslan
    Gizli

hayırlı olsun küçük dostun aynı durum bende de vardı 3 hafta oldu alalı kuşu benim ki dişi ilk 3 gün yiyip içmedi benim yanımda bende gündüzleri evde tek bırakmak zorunda kalıyorum ayrıca aldığımda ishalide vardı kuşu 25 tl ye aldım pire ilacı+antibiyotik+ishali için paraziter ilaç ve vitamine 100 tl den fazla para verdim ilk günler ölecek diye cok korktum ama zamanla alışıyo eve gittiğimde ilk iş kafesini açmak oluyo kendi çıkıyo dolaşıyo acıkınca bi daha giriyo şimdi benimle yemek yemek istiyo sıkılma yani zamanla yiyip içiyo hatta sana bile yedirmiyo:))))

9. asi_bordo
    Gizli

asi_bordo Guest

Kardesim yorumun icin cok teskkur ederim yem yemeye basladi ama hala hareketli deil tunedigi yerde sabahtan aksama kadar duruyo gunduz sadece 2 veya 3 defa esim yanina gidip 5-10 dk biraz sevip konusuyo ama alismasi biraz zor galiba bize[​IMG]

Sayfayı Paylaş