Karadeniz Pet

yeni kuşuma bakarmısınız cinsiyeti nedir?

Kusunuz erkek gibi duruyor fotoğraflar yaniltmiyorsa ayrıca disi kusunuz ne kadarlik

Disi kusum yaklasik 5 aylik ama hemen yanyana koymucam ayri ayri bakip once yeni kusu kendime alistircam bikac ay bu arada erkekde ciftlesmek icin uygun seviyeye gelir diye dusundum.tek korkum ikisinin anlasamamasi oyle bisey olursa gercekten iki ayri kusum olacak :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:40 -->-> Daha önceki mesaj 21:39 --

Aslinda ciftlesmeseler daha mutlu olurum kardes kardes takilmazlar mi acaba

maşallah ne güzel bir kuştur bu böyle.

İlk resime bakarak bende Erkek diyorum.

Yardiminiza ihtiyacim var yeni bi konu actim ama diger konularin arasinda kaynayip gidecek dun nobetci oldugum icin kusumu evde yalniz biraktim sanirim kafeste cirpinmis 3 tane uzun kuyruk tuyu kopmus en uzunu da :( benim yapabilecegim ne var simdi bu saatten sonra ucmasinda sorun olurmu cikarmayimmi kafesten o tuyler geri gelecek degilmi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:38 -->-> Daha önceki mesaj 09:54 --

Bu yeni kus bir harika yaklasik 2.5 ayimi disi bir kusa manyak gibi ilgi vererek gecirdim bu yavrucaga o ayirdigim vaktin onda birini ayiramadim ama kafesten elime gelmek icin kendini ordan oraya atiyo kucagimda uyuyo elimden yemek yiyor.cere renginden ote gercekten sevecen ve sosyal bi kusa sahipseniz muhtemelen bir erkektir artik sadece davranislarina bakarak bir kusun cinsiyeti hakkinda tahmin yurutebilirim :)

Geri