Karadeniz Pet

Yeni kuşuma yorum rica ediyorum.Cinsiyet ve Irk tahmini.

siyahi

Meraklı Üye
Merhaba Arkadaşlar. Yumurtadan çıktığı günden beri takip ettiğim kuşu bugün kuşçudan aldım. Yem kırmayı öğrenmiş ve yuvadan çıkmış.
Irk, cinsiyet ve diğer konular hakkında yorumlarınızı esirgemeyin lütfen ;)

Maşallah
daha çok erken fakat
erkek gibi tahminim

Cinsiyet için çok erken bir 30 gün daha süre verin erkek deriz dişiye döner mahcup olmayalım, ırk olarak da yerli gibi.

Erkek diye tahmin ediyorum ama dediğiniz gibi dönede bilir. Ama yerlilerden daha iri bir kuş.

Maşallah renkler çok hoş , ayrıca çok rahat eğitilir .

Yerli erkek ve cok güzel bir kuş Masaallah

İngiliz kırma dedi kuşçu ama çokta mühim değil. Cana yakın yakışıklı bir erkek olursa yeter bana ;)

Çok ufak daha Güle güle besleyin.
Maşallah erkek gibi görünüyor.

Bana göre de kırma, hayırlısı olsun güle güle besleyin maşallah

maşallah şu anda erkek gibi. bence yerli değil kafa zaten yerli olmadığını gösteriyor. üreticinin dediği gibi kırık bir kuş.

Maşallah tam eğitmelik çok kısa zamanda iyi arkadaş olursunuz

Düşüncelerini ifade eden arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Evet yem kırmayı ilk öğrendiği gün aldım elimden yem yemeye başladı. Ürkmüyor çok şükür, çabuk alışacağını umuyorum.

Tüyü kadar ömrü olsun

saglıkllı ve erkeke bir kuş maşalllah egtim yapa bilirsin

Maşallah renkler çok hoş , ayrıca çok rahat eğitilir .

Aynen abican. Dün akşam üstü getirdim kuşu eve. Dünden beri arkadaş gibiyiz ;) Hiç ürkmüyor, elimden yem yiyor. Bazen büyük yemleri kıramıyor tırnak yardımıyla ben kırıp uzatıyorum löp diye indiriyor mideye ;) Parmağımı tünek yapınca çıkmayı da öğrendi. Anlayacağın eğitim konusunda baya mesafe katettik. Darısı olmayan arkadaşların başına ;)

Geri