petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni kuşumu alıyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Toprak Akalın tarafından 8 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Toprak Akalın

Birkaç ay önce muhabbet kuşum koko evden kaçtı. Ondan sonra kafesi zartı zurtu kaldırdım ama şimdi yeniden başlamak için kolları sıvadım. Muhabbet kuşu üreticisi buldum mersinde ve şu an yuvada olan yakında düşecek yavrusu var mı sordum. Var dedi, bir haftaya düşer dedi yuvadan. Haftaya alıyorum bir aksilik çıkmazsa. Kafes falan var kalamar kemiği dışında hangi yemlerden almalıyım? Vitakraft australian almayı düşünüyorum ama gene de danışayım dedim.

2. Çağrı GÖKÇEK

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bonnie ,Champions kullanabilirsiniz bazı yemler ishal bile yapabiliyor

- Çağrı Gökçek -

3. Toprak Akalın

Versele laga alacağım herhalde vitakraft kalmamış hiçbir yerde kalan da 20 lira.

4. Fatih Ercan AKBİLEK

aman hocam vitakraft almayın, kuşlar açlıktan ölüyorlar yine de zorla yiyorlar onu. Ama versele lagayı silip süpürüyorlar. O kadar yemi çöpe atacağım neredeyse. Bir daha hayatta almam vitakraftı.

5. Umut Türkpençesi

Champions favorim . adamlar harbi yem yapıyor ben bile yicem yani o derece

6. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Piyasanın en dandik yemidir kendileri

7. Toprak Akalın

Söyledim yemleri kiki excellent max 1 kilo söyledim bir de iki mürekkep balığı kemiği. Şimdi aksilik çıkar kuşu alamazsam yemler elimde kalacak ama almaya çalışacağım bakalım.

8. Ardadas123

Champions tavsiyemdir benimde

9. Toprak Akalın

Kiki max'ın içinde boyalı ekmek varmış. İnternette sadece tohumlar yazıyordu. Neyse ya hele bir kuşu alayım bundan sonra yemleri kendim yapacağım.

10. Adalet TOSUN

Adalet TOSUN New Member

Beğenileri:
    1
    Bende Champions kullanıyorum. Kuşlar severek tüketiyor, tavsiye ederim.

11. Yavuz GEREKLİOĞLU

Yavuz GEREKLİOĞLU Active Member

Beğenileri:
    0
    Siz hangi yemi önerirsiniz?

12. Ceren S.

Ceren S. New Member

Beğenileri:
    0
    Vİtakraft zengin bir karışıma sahip fakat devamlılığı yok piyasada. Bazen oluyor bazen olmuyor. Ankara'da girdiğim iyi petshopların hepsi Versele Laga'yı tavsiye ediyor. Kendileri de bu markayı kullanıyorlarMIŞ. Ürünle ilgili olumsuz bir yoruma henüz rastlamadım.

13. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bonnie,Champion,Kiki max gibi ürünlerin içinde boyalı ekmekler görürsünüz.Bunların hepsi kimyasaldır.Hemen hemen aynı fiyat zaten.Versele laga yada vitakraft alın.

14. Toprak Akalın

Kiki için iyi demişlerdi de... Elek kullanarak boyalı ekmekleri çıkartmaya çalışacağım. Bundan sonra da kendim tohum alıp yem hazırlayacağım.

15. nilgün ay

QUIK adlı yemi kullanıyorum sizce bu yem nasıldır? Badem cok güzel yiyor ama

Sayfayı Paylaş