petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni kusumu kafese nasil koymaliy

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve irem tarafından 18 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. irem

irem Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba!
    Benim 6 aylik disi kusum var. Bugun ona yalniz kalmamasi icin erkek bir kus aldim ama yeni aldigim kus biraz hareketli. Aksam eve goturucem. Ayni kafese koyucam ama nasil yapmami onerirsiniz eve gidince direk kafese koyiyim mi ikisini yanyana yoksa eski kusumu biraz disari cikarip yeni aldigimi ilk tek olarak mi kafese koyiyim? Simdiden cok tesekkur ederim:)

2. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Yeni aldığınız kuşu hemen aynı kafese koymayın. Farklı kafeslere koyun birbirlerini görerek alışsınlar. Bu yazı size faydalı olacaktır. papağanları birbirine alıştırmak

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Benim fikrimde bodoslama koymamak yan yana koyun alışsınlar şayet iki kafes yoksa erkeği kafese koyun dişi kuşunuzu salın o kafesine alışık zaten öyle gözlemleyin

Sayfayı Paylaş