Karadeniz Pet

Yeni kuşumun cinsi yaşı cinsiyeti nedir?

Faruk KILIÇ

Meraklı Üye
P57PZ9.jpg
EVO5jA.jpg
[/IMG]
ZL570G.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:55 -->-> Daha önceki mesaj 18:13 --

Güncel.....

Moderatör tarafında düzenlendi:
2-2.5 aylık erkek yavru hayırlı olsun

teşekkürler ama sabah saat 10 da aldım hala hareketsiz gözünü kapatıyor arasıra kuş sesi açınca canlanıyor alırken çok hareketliydi telden tele geziyordu.

yeni geldiği için durgun olması normaldir biraz zaman verin ortama alışınca hareketlenmeye başlayacaktır güle güle büyütün.

Birsürü kuşun içinden yalnız ve değişik bir ortama geldi bikaç gün sonra alisir ürkütmeden yavaş yaklaşın

1.5 2 aylik erkek :) benim kusun aynisi benimkinin sakallarinin yani mavi sadece

Sizinkisi konuşuyor mu cinsi cekos lav diye aldım ne cins acaba????

Bit pire korumak için fısfıs var alayım sizce Kum lazimmi vitamin vermelimiyiz meyve verdik ordan almaz mi vitamini

2-3 aylık erkek durgun olması normaldir bende kuşumu iki gün önce aldım çok durgundu şimdi ise durduğu yerde durmuyo bikere demirliklere kafasını soktu telaşlandım ama sonra kendisi çıkardı :D

maşallah çok tatlı bir erkek yavru.kafes tabanında renkli boyalı kağıt yerine düz a4 kağıt yada kağıt havlu kullansanız daha iyi olur.kemirirse zararlı olabilir.

1.5 aylık erkek güzel bir yavru Güle güle besleyin

yaklaşık 2 aylık erkek bir yavru maşallah rengi de güzelmiş. yuvadan kalabalık ortamdan teke düşünce tüm muhabbetler bir anda durgunlaşır ,sana tavsiyem ilk 1 hafta cok üzerine gitme ve yerini çok değiştirme ayrıca çevresine alışmadan dışarı salma,genelde bu hata cok yapılır ve kuş cama duvara carparak telef olur.biraz zaman tanıyın ona ve mutlaka camın tül perdesini çekerek alıştırmalara başlayın. hocam bu arada cok önemli bir konu yeni yavrular yüksek yemliğe alışkın degildir. tabana havlu peçete ser ve tabana hem muhabbet kuşu yemi hemde biraz aspur dök ve yemesini takip et.suyuda eger cok tunekte durmuyorsa tabana koy bir süre takip et yavruyu

Geri