petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni kuşumun cinsiyeti☺

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve nur erim tarafından 22 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. nur erim

nur erim Guest

Merhaba arkadaşlar bugün yeni bir kuş aldım☺ kuşumun cinsiyetini ırkını ve yaşını söyleyebilirmisiniz[​IMG][​IMG]http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/11/22/3150ec1fd0e5054d1e2ce2b51280b87c.jpg[/IMG
    [IMG]http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/11/22/aa17946959a66dd51fb6020b0165c8ab.jpg
    Oldukca ürkek olduğu için foto çekmek zor oldu

2. tornado25

tornado25 New Member

Beğenileri:
    0
    2 aylik erkek gibi duruyor cok uzaktan cekmisiniz ceresini tam net göremedim güzel kus hayirli olsun yeni oldugundan ürkek olmasi normal biraz zamana ihtiyaci var cok rahatsiz edilmek istemiyecektir yeni bir ortam

3. nur erim

nur erim Guest

Satıcıda erkek dedi ama yinede bir sorayım dedim birde ırkını merak ediyorum sanırım kırma kanatlarının altı mavi☺

4. SMERT ALTUN

Erkek 1 ay 1.5 buçuk ay gibi daha çok küçük

5. nur erim

nur erim Guest

Bencede çok küçük çok narin duruyor biyerine bişey olcak diye ödüm kopuyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:48 -->-> Daha önceki mesaj 14:47 --

Birde kuşu koyduğumuz odada sürekli birileri oluyor ama oda karanlık sorun olurmu

#5 nur erim, 22 Kasım 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 22 Kasım 2014
  6. BURAK KANGAL

BURAK KANGAL New Member

Beğenileri:
    0
    erkek
    maşallah çok güzel. daha çok küçük.

7. nur erim

nur erim Guest

Teşekkür ederim☺

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:03 -->-> Daha önceki mesaj 15:02 --

Çok küçük dedinizde annesinden ayrılmak için küçükmü

8. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    1,5 - 2 aylık civarı sanırım ve erkek ilk başlarda ürkek çekingen duru 1 hafta civarında sonrasında yavaş yavaş açılır, kuyruğu yokmu benmi göremedim ?

9. nur erim

nur erim Guest

Kuyruğu var bende eğitim için 1 hafta bekliycem çok uysal pet shopta adamın parmağına geliyordu☺eğitiminin kolay olucak gibi

Sayfayı Paylaş