petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni kuşumun cinsiyetini ve yaşi konusunda yardim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve sancar tarafından 6 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. sancar

sancar Guest

arkadaşlar kuşumu değiştirdim ve cinsiyetleri ve yaşları hakkında bilgi verebilirmisiniz anlıyan arkadaşlardan rıcam

2. Bozo-27

Bozo-27 Member

Beğenileri:
    1
    Yeşil kuşunuz dişi , beyaz farklı bir rengi olan kuşunuz da erkek . Erkekğiniz maşallah çok güzel bir rengi var , eğer anlaşıyorlarsa güzel yavru verirler , dişiniz ya kızışmaktan çıkmak üzere ya da girmek üzere , sağlıklı üretimler . Bu arada dişiniz yerli , erkek için boyda foto atarsanız daha net yorum olur ama o da yerli gibi.

3. sancar

sancar Guest

tabi atabilirim resmini iş yerindeyim eve gittigim gibi fotolarını atararım tşkler yorumunuz için...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:28 -->-> Daha önceki mesaj 13:58 --

Arkadaslar kuslar hic yan yana gelmiyorlar ama tabi 1 gun oldu yan yana koyali bir birine alismalari ne kadar surer sizce

4. şener 1453

bende kuşlarımın cinsiyetini öğrenmek istiyorum. yardımcı olur musunuz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:32 -->-> Daha önceki mesaj 22:23 --

#4 şener 1453, 8 Aralık 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 8 Aralık 2014
  5. BURAK KANGAL

BURAK KANGAL New Member

Beğenileri:
    0
    mavi olan dişi

Sayfayı Paylaş