petshop

Yeni kuşumun cinsiyetini ve yaşi konusunda yardim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve sancar tarafından 6 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. sancar
    Gizli

sancar Guest

arkadaşlar kuşumu değiştirdim ve cinsiyetleri ve yaşları hakkında bilgi verebilirmisiniz anlıyan arkadaşlardan rıcam

2. Bozo-27

Bozo-27 Member
    Üye

Beğenileri:
    1
    Yer:
    Gaziantep
    Yeşil kuşunuz dişi , beyaz farklı bir rengi olan kuşunuz da erkek . Erkekğiniz maşallah çok güzel bir rengi var , eğer anlaşıyorlarsa güzel yavru verirler , dişiniz ya kızışmaktan çıkmak üzere ya da girmek üzere , sağlıklı üretimler . Bu arada dişiniz yerli , erkek için boyda foto atarsanız daha net yorum olur ama o da yerli gibi.

3. sancar
    Gizli

sancar Guest

tabi atabilirim resmini iş yerindeyim eve gittigim gibi fotolarını atararım tşkler yorumunuz için...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:28 -->-> Daha önceki mesaj 13:58 --

Arkadaslar kuslar hic yan yana gelmiyorlar ama tabi 1 gun oldu yan yana koyali bir birine alismalari ne kadar surer sizce

4. şener 1453
    Gizli

bende kuşlarımın cinsiyetini öğrenmek istiyorum. yardımcı olur musunuz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:32 -->-> Daha önceki mesaj 22:23 --

#4 şener 1453, 8 Aralık 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 8 Aralık 2014
  5. BURAK KANGAL

BURAK KANGAL New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    mavi olan dişi

Sayfayı Paylaş