petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni kuşumun Irkı,Yaşı ve Cinsiyeti ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Ensar YILMAZ tarafından 26 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    Arkadaşlar yeni bir kuş aldım. Bunun Irkı Yaşı cinsiyeti nedir. Aldığım adam max altmış günlük(2ay) olduğunu söyledi doğrumudur, Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:11 -->-> Daha önceki mesaj 18:43 --

Arkadaşlar yokmu fikrini söyleyecek olan konu güncel bir yardımcı olun lütfen :)

#1 Ensar YILMAZ, 26 Haziran 2014
    Son düzenleme: 25 Haziran 2014
  2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    Kus erkek cek fakat 2 aylik oldugu konusunda supheliyim , alni acilmis gozukuyor cunku

3. Murat Can AKYOL

Kuşunuz 2-3 aylık. Irktan pek anlamıyorum üzgünüm

4. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    Sağolun teşekkürler yorumlarınız için 3 aylıktan büyükmüdür ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:44 -->-> Daha önceki mesaj 10:36 --

en fazla kaç aylıktır birde dün aldım genel olarak iyi gibi ancak biraz titriyor sanki ben yanına yaklaştığımda farkediyorum bunu heyecandanmı titriyodur acaba ayakları da biraz soğuk gibi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:10 -->-> Daha önceki mesaj 14:44 --

Çekmi yerlimi hem çek hem yerli dendi birde en fazla kaç aylıktır ?

Sayfayı Paylaş