petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni Kuşumun Yaşı Cinsiyeti vs ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet Atdag tarafından 28 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Ahmet Atdag
    Gizli

Merhaba arkadaslar yavru alma sevdasından kısmen vazgecip bugün gidip bir yavru kus aldım.
    Adını da Vecihi koydum :)
    Çok sevimli çok uysal bir kuş. Gerçekten hiç korkmuyor.
    Şimdi sormak istediklerim şunlar ;
    1- Yaşı ve cinsiyeti ne sizce ?
    2- Eğitmek için uygun mudur?
    3- Aldığımdan beri hiç yem yemedi su da içmedi sizce birşey olur mu ?

2. ShuTTer

ShuTTer New Member

Beğenileri:
    0
    Ben ilk defa tahminde bulunucam umarım buradaki uzmanlardan bişey kapmaya başlamışımdır:)
    40-45 günlük erkek diyorum benim söylediğime bakmayın ama ilk denemem:)

3. en fazla 3 aylıktır erkek. eğitime uygun. siz görmeden yiyordur. dışkılama yapıyorsa sorun yok.

4. Ahmet Atdag
    Gizli

selahattin bey dışkı yapıyor ama hiç yem yemiyor korkum yem kırmayı bilmemesinden açıkçası hem yemlikte hem de yerde yem var ama yemiyor ama bu arada kursağı da dolu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:31 -->-> Daha önceki mesaj 19:27 --

aldığım yer de tahmininize yakın şeyler söyledi :)

5. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    2 aya yakın yerli bir oğlan

6. Ahmet Atdag
    Gizli

mustafa bey yem olayına ne diyorsunuz 3 gibi geldi hala ne yem yedi ne su içti tedirginim açıkçası

Sayfayı Paylaş