Karadeniz Pet

yeni kuşumuz şeker

olcay

Meraklı Üye
arkadaşlar herkese iyi akşamalr kuşuma yeni bi eş aldım dişi olduğunu söylediler acaba cinsi ve yaşı nedir iyi anlasicaklar gibi düşünceleriniz nedir şimdiden tşklr
pmXamm.jpg

XD9jok.jpg

qmjaRR.jpg

Rb1497.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:19 -->-> Daha önceki mesaj 17:01 --

Yokmu fikri olan arkadaslar

Son düzenleme:
Hem erkek hem çok küçük sakın çiftleşme beklememeyin . hadi dişi olsun diyelim ama yaşı çok küçük.

Kardeşim bu kuş erkek ve yavru. En fazla 2 aylık. Diğer kuşunun kafasını da çek onun cinsiyetine ve yaşına bakalım D:D

erkek kuşunuz ... rengi çok güzelmiş ve de çok küçük ...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kardeşim bu kuş erkek ve yavru. En fazla 2 aylık. Diğer kuşunun kafasını da çek onun cinsiyetine ve yaşına bakalım D:D
sarı kuşu yeni aldım dişi dediler en 5 -6 aylık civarı dediler diğer kuş zaten benim kendi büytütüğüm erkek kuşum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:29 -->-> Daha önceki mesaj 17:28 --

erkek kuşunuz ... rengi çok güzelmiş

eyvaallah bende rengi hoşuma gitti aldım dişi diye şaşkınım şuan

sarı kuşu yeni aldım dişi dediler en 5 -6 aylık civarı dediler diğer kuş zaten benim kendi büytütüğüm erkek kuşum

Maalesef bir petshop faciası daha. Kardeşim kuş erkek ayrıca yavru. En fazla 2 aylık. Ama maşallah diyelim rengi çok hoşuma gitti. Önceki kuşunuz da çok güzel.

Son düzenleme:
Taş gibi erkek Maşaallah... :) Çok tatlı... :)

Yavrularda kandırmacalar çok oluyor, alırken dikkatli olmak lazım...

Son düzenleme:
Ya aldigim kuscu artniyetli degildir sanmam guvenilir biri yesil kusum zaten zor buluna bilecek bi kus cok akilli ve insancil 20 den fazla kelime bilir yanliz kalmasin diyee aldim sari kusu

Son düzenleme:

Adımın Mehmet olduğu kadar eminimmmm :D Ayrıca elinize alışık kuşunuz sizinle ilgiyi azaltacak beki bildiği kelimeleri unutacak yeni kuşa ilgi gösterecek. Nacizane fikrim eğer bakmaya yeriniz varsa ilk kuşunuz tek kalsın. Yeni erkeğe bir dişi al :D ama 3-4 ay sonra al :D Ben olsam vermem bu kuşu :D Ha bi de bunlar iyi anlaşır yem kusar öpüşürler. Onlara aldanmayın hemcins kuşlar da yapabiliyor bunu :D

Her gün ilgi gösterip onlarla oynarsanız unutmayacağına eminim yanına çift almanızda sorun yok ama her gün ilgilenmelisiniz onlarla...

Son düzenleme:
Adımın Mehmet olduğu kadar eminimmmm :D Ayrıca elinize alışık kuşunuz sizinle ilgiyi azaltacak beki bildiği kelimeleri unutacak yeni kuşa ilgi gösterecek. Nacizane fikrim eğer bakmaya yeriniz varsa ilk kuşunuz tek kalsın. Yeni erkeğe bir dişi al :D ama 3-4 ay sonra al :D Ben olsam vermem bu kuşu :D Ha bi de bunlar iyi anlaşır yem kusar öpüşürler. Onlara aldanmayın hemcins kuşlar da yapabiliyor bunu :D

hocam eyvaallah ilginiz icin 1 ay sonra nasipse ilk çocuğumuz olucak yeşil olana 1 senedir gözüm gibi bakıyorum fazlasıyla kelime öğrettim çocuk olduktan sonra yanlız kalamsın diye eş alım dedim yanına

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:53 -->-> Daha önceki mesaj 17:51 --

Her gün ilgi gösterip onlarla oynarsanız unutmayacağına eminim yanına çift almanızda sorun yok ama her gün ilgilenmelisiniz onlarla...

hergün ilgilenicem tabiki ilgilenmemmi ama ALLAH kısmet ederse çocuğumuz olcak 1 ay sonra yanlız kalmasın diye alıyorum yanına eş

hocam eyvaallah ilginiz icin 1 ay sonra nasipse ilk çocuğumuz olucak yeşil olana 1 senedir gözüm gibi bakıyorum fazlasıyla kelime öğrettim çocuk olduktan sonra yanlız kalamsın diye eş alım dedim yanına

Anladım abicim :D Çocuğunuzu Rabbim analı babalı büyütsün. Sağlık sıhhat versin :D Darısı da başımıza diyelim :D Dediğim gibi kuşlarınızın ikisine de maşallah. Çok güzeller.

hergün ilgilenicem tabiki ilgilenmemmi ama ALLAH kısmet ederse çocuğumuz olcak 1 ay sonra yanlız kalmasın diye alıyorum yanına eş

O zaman hiç bir sorun olmaz, Allah analı babalı büyütsün çocugunuzu... Maşaallah vermeyin bence çokta tatlı kerata... :)

Son düzenleme:
Geri