Karadeniz Pet

Yeni Lutino - Çekoslavak Çiftim :) Durmak yok..

Aaaaa

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar, abiler, dostlar taksit taksit konu açıyorum kusura bakmayın farkındayım fakat resimleri anca kaydedebildim. Bu çiftimde yarın akşam üzeri elimde olacak orjinal çeko erkek ve dişisi. Dişi çok verişken erkek de çok baskın. Kendi görüp bildiğim takımdır bu da hayırlı olsun diyelim :)

Resimler;

M96RJa.jpg

Q1RyMV.jpg

X2Bl46.jpg

bQl9bV.jpg

sen baya yatırım yapmaya başladın hadi hayırlısı :D bunu nereden aldın

Aynen hacı abi aynen coştuk :D Zeytinburnundan hocam. Valla severek yapıp hevesimle sürekli öğrenmeye çalıştıgım bir olay. Sürekli araştırıyorum inşallah meyvelerini alacağız bu masraflar ve emeklerin :)

Hayırlı olsun maşallah

Aynen hacı abi aynen coştuk :D Zeytinburnundan hocam. Valla severek yapıp hevesimle sürekli öğrenmeye çalıştıgım bir olay. Sürekli araştırıyorum inşallah meyvelerini alacağız bu masraflar ve emeklerin :)

ilk başlar bende senin gibi çek yerli aldım 2-3 ay sonra hepsini elden cıkartıp jumboya döndüm :D

ilk başlar bende senin gibi çek yerli aldım 2-3 ay sonra hepsini elden cıkartıp jumboya döndüm :D

Valla öyle birşey de olabilir ilerde zaman gösterecek Allah hayırlısını nasip etsin :D jumbo kazandırıyo hacı abi ya

Maşallah renkleri çok güzelmiş. Fenerbahçeye yakın bişey olmuş bunlar:)

maşallah güzel çift. tez zamanda saglıklı yavrular

Moderatör tarafında düzenlendi:
sağolun teşekkür ederim herkese..

Erkeğin rengi çok beğendim. Bunları yavruları renk renk olur. hayırlı olsun.