Karadeniz Pet

yeni mamalığı

Doğruları söylemeleri konusunda bir şey demiyorum haklıyız levent bey.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:47 -->-> Daha önceki mesaj 22:45 --

Ankara'da yaşıyorum Levent Bey. Eve en yakın yer Kızılay'daki petshoplar en minik ilaç sulukları bile 7 liradan başlıyor. Geçenlerde bir kafes beğendim büyük boy 180 dediler. Forum sayesinde iyi kötü biliyorum fiyatları ama acil durumlarda el mahkum alıyorum.

Ali Bey hâle gitmek lazım o da bana uzak.

Evet Kızılay o konularda öyle işte malesef bazı semtlerde istisnalar oluyor. İstanbul'un etileri Ankara'nın Kızılayı :(

:) Sağolsunlar Muhammet Bey yardım edecektir muhakkak. Ona şüphem yok. Fiyatlar korkunç burada. Minicik kalamar kemiğinin tanesi 5 liradan satılıyor, bir tek 5 kiloluk kumu 24 liraya almıştım 1,5 senedir onu kullanıyorum. Evin hemen yanındaki aktardan yemin kilosunu 4 liraya alıyorum sanırım o normal fiyat ama diğerleri için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.

Tek kuş olunca fiyatlar fazla sorun olmuyor da. Üretici arkadaşlar işin yem fiyatları sorun sanırım. Bu arada bir yerde görmüştüm. Kalamarın kilosunu 18 tl satıyordu. Sanırım 1 kilo kalamar bir sürü adet eder.

Yem konusunda içiniz rahat olsun 1 seneden fazladır kullanıyorum çok şükür bir sıkıntı yok. Netten alışverişe de güvenemiyor ki insan. :( Ama yine de tavsiyenize uyup bir defalık önyargıları kırmak için alışveriş yapacağım. :)

Ali Bey dediğiniz gibi tek kuş olsa marka yem alınabilir ama epey kuş var evde. :)

Son düzenleme:
Zoo markette baktım Championun 450 gr tahıllı yemleri 2,35 Tl.

Ya kardeşim yok 1 TL yok 3 TL sanki 50 TL tutmuş sanki hergün aldığın malzemeler güle güle kullan sen boşver ettiğin 3 - 5 TL zararı.

Sinan Bey muhteşem cvp vermiş. Hobi için verdiğiniz 3 5 kuruşa üzülmeyin.Bırakın maddi yönünü keyfinize bakın.

Güle güle kullanın tüm malzemelerinizi fiyat gayet iyi..

Geri