Karadeniz Pet

yeni mavişler ama gagaları neden böyle?

Sırf senin gibi tipler çıkıyor diye forumları bırakmak lazım.Herkesin dişi dediği kuş o gün erkek olduğıu hemen belli oldu demi.Birader bizim burda senin gibilerle muhattap olmazlar.Ben örnekleme yaptım kendimi övmek gibi bir niyetim yok.Hem bu olayda da şans meselesi başıma gelmeseydi bilme ihtimalim yok.

Sırf senin gibi tipler çıkıyor diye forumları bırakmak lazım.Herkesin dişi dediği kuş o gün erkek olduğıu hemen belli oldu demi.Birader bizim burda senin gibilerle muhattap olmazlar.Ben örnekleme yaptım kendimi övmek gibi bir niyetim yok.Hem bu olayda da şans meselesi başıma gelmeseydi bilme ihtimalim yok.

Evet herkesin dediği değil Levent Acar , Atılım bu kişiler doğru tahminde bulundu .

Hitap şeklinde biraz dikkatli konuş istersen , biz doğruyu yazınca forumu bırakmak istiyorsun . Paşam dişi kafa sallar mı öterken ?Hiç kuş beslemesek hadi dicem tamam doğru şu dediklerin .

Sadece şunu söylemek isterim birşeyi tahmin usulu yapıyor isen düzgün şekilde ifade edersin.

Dişide ayak atar erkekte.Bir ayak atmadan kafan karıştıysa daha çok yolun var.Kuş bariz dişi.Yuva olayı ise her kuş erken üreyecek diye bir şey yok.Belki geç ürere belki hiç üremez.Her hayvan damızlık olsa kuş 10 lira olurdu.

Son düzenleme:
Tamam senin hatan sende benimki bende kalsın.Senin o konunda öyle nerde dişi diyenler gibi saçma sapan yorum olunca yazmadım.Kendin geldin sıçradın buraya kendin laf attın.Kendi kendine hırs yaptıysan sende kalsın kendi kendine yaşa beni bulaştırma.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:30 -->-> Daha önceki mesaj 20:27 --

Sırf senin gibi tipler çıkıyor diye forumları bırakmak lazım.Herkesin dişi dediği kuş o gün erkek olduğıu hemen belli oldu demi.Birader bizim burda senin gibilerle muhattap olmazlar.

Tamam senin hatan sende benimki bende kalsın.Senin o konunda öyle nerde dişi diyenler gibi saçma sapan yorum olunca yazmadım.Kendin geldin sıçradın buraya kendin laf attın.Kendi kendine hırs yaptıysan sende kalsın kendi kendine yaşa beni bulaştırma.

Neyi hırs yapacağım sadece konuya değindim yazmışsın da 15 yıllık tecrübem var bence yok o kadar.

Kendimi de övme gibi durumum yok , bildiklerimi paylaşırım . Devamlı bu forumdayım herkesi kendinle karıştırma hitap şeklini düzelt sadece milleti de kendinle bir kışkırtma yukarıda kini ben yazmadım sen yazdın . Bence hatayı kendinde ara . Hadi bu son sözüm olsun .

Son düzenleme:
Ben hatan oldugunu hiç sanmıyorum.

Veteriner tavsiyelerinin bulunduğu sayfadaki veterinerlerden birini arayın ve gagalarındaki soruna bağlı olarak gagaların insan tırnağı gibi yenilenip yenilenmediğini bir sorun isterseniz...

Geri