Karadeniz Pet

yeni minik kuşum :)

paşa66

Meraklı Üye
arkadaşlar yeni bir muhabbet kuşu aldım ama kuş en fazla 2-3 haftalık yani çok küçük ölme şansı çok olduğu halde evde yaşama ihtimalinin daha fazla olduğunu düşündüm. ve kuş orada ölmesin diye satın aldım ama kuş çok küçük olduğu için günün %90 ını uyuyarak geride kalan %10 luk kısmındada yemek yiyo suyuna vitamin damlattım , yemeğinin içine ekmek parçaları koydum ,kraker ve biraz kum koydum . daha başka bişey yapabilirmiyim düşünceniz varsa lütfen söyleyin :)

buda benim kuşum:
vz03om.jpg

b8OPkd.jpg

qqgzb5.jpg

YP1oN6.jpg

QXkj7k.jpg

yorumlarınızı bekliyorum...

daha çok küçük kuyruğu ondan yok heralde. nasıl tedavi edebilirim yardımcı olun lütfen :(

Yerim çok tatlı küçücük, bence zamanlar düzelir

yeni fotoğrafları burda anaşılabiliyomu acaba hasta olup olmadığı kanatları düşük ama küçük olduğu için olabilir bide daha yeni yolculuktan geldi dün aldım zaten arabada gelirken kutudaymış ve üzerine kuş dışkısı filan bulaşmış
rLqGnB.jpg

dj69mL.jpg

mlV0mV.jpg

MYzj7a.jpg

kr25om.jpg

P3RjLQ.jpg

çok hasta bence vitamin ve ilaç vermen lazım inş iyileşir burdan iyi hallerine bakarız

Bence siz bunu şırınga ile besleyin

ST25i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Kuşunuz bitkin durumda, iyi bakmazsanız ölebilir.. ayrıca düsündügünüz gibi 2-3 haftalık olma ihtimali %0..

Durum ciddi, geçmiş olsun.

Bu kuş 2-3 aylık kuyruğu kesilmiş gibi duruyor.

2-3 haftalık kuş zaten kendi beslenemez ki?

Ya beslenemediği için bitkin, yada 2-3 haftalıktan büyük ve hasta...

biliyorum yanlış yazdım 2-3 aylık ama maalesef kuş öldü :(

kuş 2-3 haftalık değil öncelikle en az 4-5 haftalık hasta olduğu için bitkin görünüyor

Geri