Karadeniz Pet

Yeni misafirimin Yaş Cinsiyet ve Memleketi ??

murataydın

Paylaşımcı Üye
bu kuş neredeyse kurumak üzere çok kötü durumda,
alın çizgileri yeni silinmiş bir dişi gibi göründü bana yanılma payımda var tabiki

Çok üzüldüm kuş iyiki size rastlamış.İnşallah uygulayacağınız iyi bir bakımla sağlığına kavuşur.

Iyi bir vitamin takviyesi Şart b vitamini kombin birşeyler kullanın mama veriniz içerisinde kuru mamada katkı Sağlar bu şekilde toparlar inş

Son düzenleme:
mama tüakviyesi besin takviyesi ve onu mutlu edecek meyve takiviyesi yapabilirsiniz, hacvuç verebilirsiniz mesela rendeden geçirip .

Yaşi irki cinsiyeti hakkinda yardimci olacak arkadesler vaami ??

Sanki 3.5-4 aylık gibi geldi kardeşim. Gözde halka göremedim tam olarak. Kuş dişi ve yerli. Ama epey içeriden yemiş. İnşallah kurumaya dönmemiştir. İyi şekilde probiyotik takviyesi ve mama takviyesi yapmalısın. İnşallah toparlar.

Sanki 3.5-4 aylık gibi geldi kardeşim. Gözde halka göremedim tam olarak. Kuş dişi ve yerli. Ama epey içeriden yemiş. İnşallah kurumaya dönmemiştir. İyi şekilde probiyotik takviyesi ve mama takviyesi yapmalısın. İnşallah toparlar.

abi ben bu kus 1 yaşına yakın belkide geckindir . cunku 8-9 ay öncede gördüm ben bu kuşu . inşallah kurtulur abi . b vitamını aldırdım bugun . başka almam gereken ne var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:45 -->-> Daha önceki mesaj 09:59 --

;............

abi ben bu kus 1 yaşına yakın belkide geckindir . cunku 8-9 ay öncede gördüm ben bu kuşu . inşallah kurtulur abi . b vitamını aldırdım bugun . başka almam gereken ne var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:45 -->-> Daha önceki mesaj 09:59 --

;............
Kardeşim o zaman fotoğraftan yanıldık. Ben genelde vitacombex-v ve nekton veriyorum. Bir de diazyme 256 takviye ediyorum. İnşallah düzelir.

Geri