Karadeniz Pet

yeni misafirimiz hangisi olmalı

Berrin YASMİN

Emektar Üye
[url=http://bit.ly/c25MCx][url=http://bit.ly/c25MCx]
lz8p4.jpg
[/url]
lz2hm.jpg
[/url]

İLK RESİMLERDEKİ DÜZ SARI MI YOKSA SARILI YEŞİL GİBİ OLAN MI RENLERİ NASIL VE IRKLARI YAŞI

Son düzenleme:
kesinlikle çok fazla resimlerini koyduğunuz sarı-yeşil kuş...süper...maşaallah...sanırım dişi...yaşı da 4-5 aylık gibi...tabiki diğer daha bilgili arkadaşların da yorumlarını almak lazım...

murat abinin söyledgi benimde hoşuma gtti ;)

kesinlikle çok fazla resimlerini koyduğunuz sarı-yeşil kuş...süper...maşaallah...sanırım dişi...yaşı da 4-5 aylık gibi...tabiki diğer daha bilgili arkadaşların da yorumlarını almak lazım...
evet dişi düz sarı da dişi düz sarı olan gözleri kırmızı sanki hangi resimdeki kuş süper son resimlerdeki açık yeşilli olan mı.?benim erkek 1 5 2 yaş arası

berrin hanım benim bahsettiğim kuş bu...

Maşallah hepsi güzel ama ben ilk resimdek sarıyı beğendim, son karar sizin:)
Gözleri kırmızıysa lutino dur. Dediğiniz gibi kuş dişi. Şimdiden hayırlı olsun.

Maşallah hepsi güzel ama ben ilk resimdek sarıyı beğendim, son karar sizin:)
Gözleri kırmızıysa lutino dur. Dediğiniz gibi kuş dişi. Şimdiden hayırlı olsun.
sarı benim erkeğe göre yaşça büyük geldi ve çok iri erkeğe göre o yüzden almadım fikirlerini almak için resimlerini çektim digerini aldım benim erkeğn resmini de koydum bakın

Erkekle birlikte son resimlerde yer alan dursun abla.. Gerçi hangisi daha iyi uyum sağladıysa onun durması daha iyi olur ama olsun benim içime ona sindi :)

Güle güle buyutun. Guzel secim yapmışsınız çunku sizin kuşunuza bu daha uygunmuş. ben sarı derken kuşunuzdan buyuk olduğunu bilemediğim için di. yoksa bende oyumu bu kustan yana kullanırdım. fotolara bakacak olursak gayet iyi anlaşmışlar maşalllah :)

Erkekle birlikte son resimlerde yer alan dursun abla.. Gerçi hangisi daha iyi uyum sağladıysa onun durması daha iyi olur ama olsun benim içime ona sindi :)
tamam onu getirdim eve kaç aylık olabilir ve rengi nasıl petshopcu 2 tane getirmiş en güzellerini aldım falan dedi.bende bunu aldım olmazsa yine degiştircez artık şuan dişi erkeğin yanında kalsın mı ayırayım mı alışması yönünden

Güle güle buyutun. Guzel secim yapmışsınız çunku sizin kuşunuza bu daha uygunmuş. ben sarı derken kuşunuzdan buyuk olduğunu bilemediğim için di. yoksa bende oyumu bu kustan yana kullanırdım. fotolara bakacak olursak gayet iyi anlaşmışlar maşalllah :)

Teşekkürler inşallah uyum sağlarlar bakalım diğer arkadaşların yorumları ne olacak

dogru seçim berrin hanım rengide kendide çok güzel herhalde anlaşmış gibi görünüyorlar hayırlı olsun ...

parçalı olan doğru seçim ...

Çekoslavak kırması çok güzel bir dişi kuş almışsınız 5 aylık civarı ceresi kızarmaya başlamış duruşu asil ve anaç bir kuş olacağa benziyor erkek kuşa güzel uyum sağlamış ilk resimlerdeki sarı tek renk ölecek gibi olan tüy hastası kuşu almamakla iyi etmişsiniz :)