Karadeniz Pet

yeni misafirimiz hangisi olmalı

Çekoslavak kırması çok güzel bir dişi kuş almışsınız 5 aylık civarı ceresi kızarmaya başlamış duruşu asil ve anaç bir kuş olacağa benziyor erkek kuşa güzel uyum sağlamış ilk resimlerdeki sarı tek renk ölecek gibi olan tüy hastası kuşu almamakla iyi etmişsiniz :)

Teşekkür ederim şuan kavga falan yok ileride ne olur bilmiyorum benim erkek 1 buçuk 2 yaş arasında erkeğe göre genç degil mi tek renkli sarı zaten icime sinmedigi için dişi kac yaşında olması daha iyi olur.

Berrin hanım seçmiş olduğunuz dişi uygun ve genç bir kuş erkeğin yaşının 1-2 yaş arası olması 5-6 aylık bir kuş için sıkıntı oluşturmaz
o zaman kızışması için beklememiz gerekiyor galiba birde damızlık diyoruz ya kızışmış olan dişiye mi deniliyor damızlık

Berrin hnm daha çok erken beklentileriniz için..Siz onları kendi haline bırakın mama ve vitamin takviyesini mutlaka yapın..Şuan için kızgınlıkları tam olmuş değil , biraz zaman tanımamız lazım..

Berrin hnm daha çok erken beklentileriniz için..Siz onları kendi haline bırakın mama ve vitamin takviyesini mutlaka yapın..Şuan için kızgınlıkları tam olmuş değil , biraz zaman tanımamız lazım..
beklicez artık ne yapalım rengi nasıl sizce ırkı çekoslavak kırması denildi ama sizin görüşünüz ve kaç aylık olabilir birde parçalı demişsiniz parçalı derken erkek 1 5 2 yaş arası mamayı haftada kaç gün vermeliyim yavrularada vereyim mi.?

Parçalı derken 3 4 renk var kuşta ve spangle parçalı diye geçer..kuşlar gayet sağlıklı görünüyor..Güzel bir bakımla kısa sürede yavru alınabilecek kuşlar..Tabii kanda önemli umarım sağlam kuşlardır..Vitamin olarak süpervit öneririm haftada 2 kez ve mama olarak kendiniz hazırlayın onuda aynı şekilde 2 yada 3 kez 8 saat kafeste kalması şartıyla verebilirsiniz..

Parçalı derken 3 4 renk var kuşta ve spangle parçalı diye geçer..kuşlar gayet sağlıklı görünüyor..Güzel bir bakımla kısa sürede yavru alınabilecek kuşlar..Tabii kanda önemli umarım sağlam kuşlardır..Vitamin olarak süpervit öneririm haftada 2 kez ve mama olarak kendiniz hazırlayın onuda aynı şekilde 2 yada 3 kez 8 saat kafeste kalması şartıyla verebilirsiniz..
çok teşekkür ederim serkan bey yarından itibaren mamaya başlıyorum avivit kullanıyordum neyse süpervitte alırım kan olarak bilmiyorum inşallah dediniz gibidir erkek sağlam değiştirmeme gerek yok o zaman petshopcu başka yeni kuşlarda getircekti yinede yeni gelen kuşlara bakarım dişi kaç aylık sizce erkege göre küçük mü normal mi?

yaş sorunu olmaz ikiside gayet uygun..Bence kararınız bunlarda son bulsun..sürekli kuş değiştirmek pek iyi değildir erkekte strese girer..bence bu çiftle sabırlı bir şekilde bekleyin..