Karadeniz Pet

Yeni mubiş gelirse

• Konbuyu başlatan jackaltr
  • Başlangıç tarihi
J

jackaltr

Guest
benim 7 aylık çapkın adlı mubişim var ve şuan tam evcil halde yani kendini sevdirir odanın dıger tarafından cagırınca gelır böyle bir egitim verdim ama yanına gelecek olan 2 yaşında bir mubiş var hasta olan bir bayan atıyordu kafesıyle bırlıkte kıyamadım aldım bunları ben ayrı odalarda beslemeyı dusunuyorum aldıgım kus çok hırçın fena ısırıyor bu mubişleri birleştirmemeliyim degilmi aynı yere koyarsam benım mubısın özellıklerı yok olurmu ?:confused::confused:

sakin ayni yerde olmasin yabanilesir yuzune bile bakmaz

kuşunun yemlığının ıcınde ne var acaba sn mı hazırladın o mamayı

zaten 7 aylık bir erkek kuşla 2 yaşında bir dişinin çok yaş farkı var.. eş olarak düşündüyseniz olmayabilir.

erkek kuşun yabanileşir mi.. benim ele çok alışkın bir erkek kuşum vardı dişisi de öyleydi, sonra dişi ölünce yanına başka bir dişi aldım, yabaniydi, ama erkekten görerek o da alıştı. kuşa bağlı bişey bence o.

kuşunun yemlığının ıcınde ne var acaba sn mı hazırladın o mamayı

Evet ben hazırladım bunun tarifi sitede var heralde havuç yumurta falan rendeledim de şimdi normal yem kullanıyorum o zamanlar yem kırmayı bılmıyordu :)))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:25 -->-> Daha önceki mesaj 20:23 --

zaten 7 aylık bir erkek kuşla 2 yaşında bir dişinin çok yaş farkı var.. eş olarak düşündüyseniz olmayabilir.

erkek kuşun yabanileşir mi.. benim ele çok alışkın bir erkek kuşum vardı dişisi de öyleydi, sonra dişi ölünce yanına başka bir dişi aldım, yabaniydi, ama erkekten görerek o da alıştı. kuşa bağlı bişey bence o.

O zaman yeni gelen mubişi başka odada biraz evcilleştirip sonradan koymam lazım benim mubişte ilk zamanlar böyle idi ısırırdı kaçardı şımdı kendısı gelıyor elıme :)

Geri