Karadeniz Pet

Yeni Mubişim Sakat mı???!

• Konbuyu başlatan Hacı Halil KARTALCI
  • Başlangıç tarihi
Petshoptan değil forumdan birinden al bence bi kere daha gördük ki yalan söylüyorlar petshopçular . kus yavru değil 1 yaşından büyük, ayrıca hiç mi bakmadınız çok kirli ve pis duruyor

sen hiç dikkat etmedinmi alırken kesinlikle yavru değil :(

Pek anlayadim yeniyim de birazcik ogrenecegim cok sey var :)

Evet kusu güvendiğimiz bi yere bıraktık abimizde sağolsun gidip gorebilcegimizi soyledi 1 hafta icinde mutlaka gidip gorucez

Bana Sorarsan Hiç Verme Eger Maddi Durumun Varsa Onu Geri Oraya Bırakırsan Bakımsız Kalıcak Ve Senin Kadar İlginemezler Bence Onu Kurtarmaya Çalıssan Büyük Sevap İşlersin Ama Yinede Sana Kalmıs Bi Karar.

çok yazık ya işi tamamen ticarete paraya döküyor insanlar..bakımından hiç anlamayan ya da üşenen küçücük bir kuşun temizliğini bile doğru düzgün yapamayan adamın bu işi yapmasının doğruluğu tartışılamaz bile bence..hadi hayvanın canını önemsemiyorsun yaptığın işe de mi saygın yok be adam..kuşunuz umarım emin ellerde tez zamanda sağlığına kavuşur

Bizde öyle umit ediyoruz zaten su bi kac gun sonra gidip gorucez

Geçmiş olsun kuşa hakkaten hiç bakmamışlar umarım verdiğiniz abinizin yanında daha iyi olur, ben anlamıyorum bu petshopcuları hepsi de aynı değil ama bir çoğu artık vicdanını kaybetmiş sanırım bakamayacaksan yapma o işi.

Kesinlikle yavru değil.Yetişkin erkek.Yavru kuşların gözleri de siyah boncuk gibi oluyor.Beyaz kısmını göremezsiniz.Ayaklarında da bir rahatsızlık var gibi.Pek sağlıklı görünmüyor.Siz bence fazla düşünmeden iade edin derim ben.

Ayağındaki bilezik mavi ise 2011 doğumludur. Yani 4 yasında olduğu anlamına gelir. Ve kusunuz pek sağlıklı değil. Bir an önce değiştirmenizi tavsiye ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri