petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni mubis'ler.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Bahattin GENÇ tarafından 7 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Bahattin GENÇ

Merhaba arkadaslar,yeni yeme dusmus 6 haftalik bu mubisleri bir tanidigim tavsiye etti ve sagolsun fotograflarinida gonderdiler.Beyazlar cok hosuma gitti iclerinden bir tane erkek sececegim ama hangisi?siz de dusuncelerinizi paylasirsaniz cok sevinirim.

2. Ezel ALBAYRAK

Abi,şu beyaz olanların en soldaki 1. olanı al. duruşuyla tam bir hokkabaz'a benziyor. :D olurda alırsan şimdiden hayırlı olsun umarım kaybettiğin mutlulugu bulursun.

3. Bahattin GENÇ

Tesekkur ederim Ezel kardesim aslinda benimde aklim onda kaldi.Sahipleri prensip ve hakli olarak degisebilir dusuncesiyle cinsiyetle ilgili tahmin yapmiyor.Bana erkek gibi geldi ama daha gidip canli gormedim karar verince gidecegim yolda biraz uzun bu yuzden fikrinizi almak istedim.

4. GÖKHAN GENÇ

GÖKHAN GENÇ New Member

Beğenileri:
    0
    resme göre solve sağ baştaki kuşların renkleri bence daha güzel.resme göre sağ baştaki sanıyorum erkek olcak maşşallah çok güzel kuşların renkleri

5. Bahattin GENÇ

Evet sizinde dediginiz gibi resme gore sol bastaki erkek gibi bakalim gidip bir de canli gorelim.

6. Şahin ATAK

Kuşlar Çok Güzelde. 2.Resimdeki Mubiş ne çirkin öle ya Maşallah :)

7. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Kesinlikle en sağdaki FAVORİ :)

8. Bahattin GENÇ

Evet cok tatli bir cirkin masAllah.

Sayfayı Paylaş