Karadeniz Pet

Yeni mubis'ler.

• Konbuyu başlatan Bahattin GENÇ
  • Başlangıç tarihi
B

Bahattin GENÇ

Guest
Merhaba arkadaslar,yeni yeme dusmus 6 haftalik bu mubisleri bir tanidigim tavsiye etti ve sagolsun fotograflarinida gonderdiler.Beyazlar cok hosuma gitti iclerinden bir tane erkek sececegim ama hangisi?siz de dusuncelerinizi paylasirsaniz cok sevinirim.

Abi,şu beyaz olanların en soldaki 1. olanı al. duruşuyla tam bir hokkabaz'a benziyor. :D olurda alırsan şimdiden hayırlı olsun umarım kaybettiğin mutlulugu bulursun.

Abi,şu beyaz olanların en soldaki 1. olanı al. duruşuyla tam bir hokkabaz'a benziyor. :D olurda alırsan şimdiden hayırlı olsun umarım kaybettiğin mutlulugu bulursun.

Tesekkur ederim Ezel kardesim aslinda benimde aklim onda kaldi.Sahipleri prensip ve hakli olarak degisebilir dusuncesiyle cinsiyetle ilgili tahmin yapmiyor.Bana erkek gibi geldi ama daha gidip canli gormedim karar verince gidecegim yolda biraz uzun bu yuzden fikrinizi almak istedim.

resme göre solve sağ baştaki kuşların renkleri bence daha güzel.resme göre sağ baştaki sanıyorum erkek olcak maşşallah çok güzel kuşların renkleri

resme göre solve sağ baştaki kuşların renkleri bence daha güzel.resme göre sağ baştaki sanıyorum erkek olcak maşşallah çok güzel kuşların renkleri

Evet sizinde dediginiz gibi resme gore sol bastaki erkek gibi bakalim gidip bir de canli gorelim.

Kuşlar Çok Güzelde. 2.Resimdeki Mubiş ne çirkin öle ya Maşallah :)

Kesinlikle en sağdaki FAVORİ :)

Geri