petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni mubislere kavustuk.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Bahattin GENÇ tarafından 11 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Bahattin GENÇ

Merhaba arkadaslar daha once de actigim konudaki almak istedigim kuslari mesafenin uzak olmasindan,zira kendimde yogun oldugum icin malesef kacirdim.Ama bugun yani biraz once 2 damizlik kus aldim (Lutino&Albino)daha dogrusu ikiside hediye.Arkadasimin dedigine gore Ikiside kizismis fakat es degillerdi ilk defa bir araya geliyorlar.simdi kafesin icinde surekli birbirleriyle sariliyorllar,opusuyorlar bu arada albino erkek lutino olan disi ve lutino bayaga iri bir kus sizce albino buna uygunmu?tecrubeli arkadaslarin degerli yorumlarindan sonra fazla zaman kaybetmeden gerekirse degistirmek istiyorum.Simdiden tesekkurler.

2. Doğuş ŞEKER

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    sarı olan dişi kızışmıs beyaz görükmuor kuyrukları neden yok

3. Bahattin GENÇ

Tesekkurler kuyruklari tabiki var sadece fotografin azizligine ugramis.ikiside kizismis bunu biliyorum ogrenmek istedigim ikisi biribirine uygun es olurmu?

4. Ezel ALBAYRAK

Maşallah abi allah uzun ömürler ve kaybettiğin gibi yavrular vermesi dua'mla. senin için hakkında hayırlısı neyse o olsun.

5. Mehmet ŞEKER

hayırlı olsun. birbirlerine uygun gibiler..

6. kaansam

kaansam Guest

Kanat ve kuyrukları garip gözüküyor. 2-3 foto daha eklemeniz mümkünmü ?

7. Bahattin GENÇ

Amin insAllah tesekkur ederim Ezel kardesim.

8. Bahattin GENÇ

tesekkur ederim.

9. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    hayırlı olsun güzel kuşlar maşallah.

10. Bahattin GENÇ

Tesekkur ederim.Disi cok hareketli dogru duzgun pozlama yapamiyorum ama kuyruklar da sikinti yok gibi albinoya bir bakin lutino nunkinide yakalayip cekmeye calisacagim.

11. kaansam

kaansam Guest

Taam :D bu yeterli. Maşallah güzel kuşlar ve sağlıklı duruyorlar...

12. Bahattin GENÇ

Tesekkur ederim.

13. ozan13523

ozan13523 Guest

erkek kızışmış gibi gözükmüyor ama umarım yavru alırsınız tüğü kadar ömrü olsun uygun bir eşleme yavrular güzel çıkar güle güle besleyin. :)

14. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Neden kafesin altında duruyorlar?

15. Bahattin GENÇ

Tesekkur ederim.

16. Bahattin GENÇ

Ilk gun gun saskinligi kafese koyar koymaz cektim fotolarini su anda tunekteler.

Sayfayı Paylaş