Karadeniz Pet

Yeni Mubişlerim

Yeliz KOCAGÜN

Paylaşımcı Üye
Sağolsun muhammet çok yardımcı oldu. Jumbo yavrularim.

1 Numara

x0my8B.jpg

2 Numara

xJn3XQ.jpg

3 Numara

wO7EkD.jpg

4 Numara

xGo3EZ.jpg

Bunlarda yerli çiftimin 4.kuluçkasından olan yavrularım

eyLVmj.jpg

annemmmmm maşallah çok güzeller hayırlı uğurlu olsun inşallah uzun ömürle güle güle büyütün yavrularınızı da görürüz umarım :)

1 numaraya bayıldım :) ahh bende o renk gelin arıyorum :D

Maşallah hayırlı olsun hocam allah uzun ömür versin hepsine :)

hayırlı olsun ama bişey dikkatimi çekti bunlar için mi Jumbo dediniz ? çünkü Jumbo değiller.

Tesekkür ederim arkadaslar daha iyileri sizlerin olsun 1 numaraya bende bayılıyorum favorim benim:p

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:56 -->-> Daha önceki mesaj 16:54 --

hayırlı olsun ama bişey dikkatimi çekti bunlar için mi Jumbo dediniz ? çünkü Jumbo değiller.

Ahmet bey neden jumbo degil dediniz

Tesekkür ederim arkadaslar daha iyileri sizlerin olsun 1 numaraya bende bayılıyorum favorim benim:p

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:56 -->-> Daha önceki mesaj 16:54 --

Ahmet bey neden jumbo degil dediniz

Jumbo değiller çünkü. kırma kuşlar İngiliz yavrular bile daha gösterişli bunlardan bi kaç örnek vermek gerekirse

ea2GN4.jpg

xYrN82.jpg

x8DdWn.jpg

em1kg8.jpg

fotoğraflara bakıp yada satış ilanında ki Jumbo ve yavrularına bakıpğ sizde anlarsınız zaten.

her iri kuş İngiliz Jumbo ve Show değildir. ilk fotoğrafta ki kuşu kırık ve iri yerli diye satan üreticiler var. yani vasıf yok kuşlarda. umarım çok fazla vermemişsinizidir. fiyat olarak.

ama güzel kuşlar 1. rengi çok güzel.

bence gidin değiştirin

jumbo ile alakası yok bunların

Hey maşallah Yeliz abla harika kuşlar gerçekten, bol bol yavru alırsın inşallah bunlardan :)

bunların en babalarında kırıklık var o zaman kuşlarda vasıf yok ne kafa var ne sakal ne bir duruş kanatlar bile standart yerli kanadı gibi ilk renkli kuş iri yerli resmen bir tanesi çek diğerleri de kırık gibi duruyor göz var nizam var. anne baba Jumbo bile olsa vasıf yok kuşlarda yani bir değeri yok. umarım fazla para verilmemiştir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:14 -->-> Daha önceki mesaj 19:13 --

zaten örnek verdiğiniz ilan daki kuşlarla bu kuşlara bakarsanız arada bariz fark olduğunu sizde görürsünüz.

bunların en babalarında kırıklık var o zaman kuşlarda vasıf yok ne kafa var ne sakal ne bir duruş kanatlar bile standart yerli kanadı gibi ilk renkli kuş iri yerli resmen bir tanesi çek diğerleri de kırık gibi duruyor göz var nizam var. anne baba Jumbo bile olsa vasıf yok kuşlarda yani bir değeri yok. umarım fazla para verilmemiştir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:14 -->-> Daha önceki mesaj 19:13 --

zaten örnek verdiğiniz ilan daki kuşlarla bu kuşlara bakarsanız arada bariz fark olduğunu sizde görürsünüz.

ahmet bey'in görüşüne tamamıyla katılıyorum eğer fazla zaman geçmediyse biran önce değiştirmekde yarar var