Karadeniz Pet

Yeni Mubişlerim

Muammer KONUK

Paylaşımcı Üye
Mayıs ayı yeni yuvadan atlayacak yavrularım.

fotoraf1165.jpg

fotoraf1159.jpg

oo MAŞALLAH kardeşim ALLAH nazarlardan saklasın yavrular çok güzel gözukuyorlar.

Sağolasın resmi bir hafta önce çekmiştim yavruların 4'ü atladı 2'si kaldı yuvada.

Maşallah Muammer abi çok tatlılar..Darısı Ali abinin başına :)

İnşallah abi , Ali abinin bol bol yavrusu olsun da tek bizim olmasın :) 1 senedir yavru yavru diye başımın etini yedi :)

inşallah bu sene başını alamaz yavrudan da sıkılır :)

amin inşallah benim erkek tüyde aldıgım yeşil parçalı olan dişiyle hala bi yakınlaşma yok.bi ara yavrumun 1 tanesine eş almayı düşünüyorum.

Aralarında kavga yoksa anlaşırlar tüyden çıksın, yavruya da kendi yaşında bi eş alın birlikte büyüsünler.

maşallah dayıoğlu diğerlerinin resimlerinide koysaydında iyibi çatlasaydım.elimdekilerin değerini bilmedim şimdide yavrular büyüsünde damızlık olsun diye gözlerine bakıyorum.hayırlısı sabırla bekliyorum.

maşşallah abi bi alamadık şu yavrularından ..ali abi okadar anlattı ama uzak mesafedeyiz yoksa şimdiye kapmıştım ..

oy oy oy :D ne tatlılar :) nazar deymesin darısı başıma :) +8aylık gelin arıyorum bende mubişlerime :D

Aralarında kavga yoksa anlaşırlar tüyden çıksın, yavruya da kendi yaşında bi eş alın birlikte büyüsünler.

arasıra bazen ben odaya girdiğim zaman erkek yuvalığa giriyo arkasından dişi de giriyor o zaman erkeğe gaga falan atıyor böyle olunca ilerde erkeği dövmesin.yavruyu belki bi kaç güne eş alırım ama yavrunun cinsiyetini hala çözemedim o beni düşündürüyor açıksası.

Maşallah maşallah darısı bizim mubişlerin başına bnde yavru alırım inşallah :d