Karadeniz Pet

Yeni Mubişlerim :)

• Konbuyu başlatan Mehmet GÜNEY
  • Başlangıç tarihi
M

Mehmet GÜNEY

Guest
Meraba arkadaşlar bugün Cihan AYTAN ustamızdan 8 adet çek mubiş aldım gercekten ustamızın kuşlarına diyecek laf yok gercekten mükemmeller tanışmış ve üretimhanesini görme şansınıda yakalamış oldum gercekten cihan ustamızın üretimhanesi ev düzeninde ve cok temiz kuşların kafesleri ve yeni yaptıgı salma mükemmeldi saolsun herşey için çok yakından ilgiyle ve sabırla sorularımıda yanıtladı inşallah daha sık görüşcez ustamla.
Buyrun bunlarda cihan ustadan aldıgım mubişler, yanlız 4 tanesi bende 4 ünü halamın oğlunun salmaya attık ...

jpfl7.jpg

jpfnv.jpg

jpfqy.jpg

jpfsn.jpg

jpfud.jpg

jpfw2.jpg

jpfxg.jpg

Maşallah ilk resimdeki sağdaki ikili beşik kertmesimi hemen işe koyulmuşlar :D

Saol eyvallah valla onları bende anlamadım hemen aynı kafesdelerdiya orda bunlar işi pişirmiş galiba :D valla hala peşinde geziyo durmuyo :D eeee Cihan AYTAN farkı ...

Umarım bu genç aşıkları salmaya atmamışsınızdır.Bence direk farklı kafese alın onları :D

maşaallah...güzel kuşlar...ALLAH yardımcın olsun.hayırlı üretimler...

şuanlık salmada degiller zaten yarın hemen yuvalıklı bir kafese koyucam :D böyle kuşları bulmuşum atarmıyım salmaya :D

Hayırlı olsun, hepsi birbirinden güzel tüyleri kadar yavru alırsın inşallah.

eyvallah saol mustafa amin inşallah görürüz inşallah ...

sizce spangle mavi ile albinoyu beyazı eş atsammı yoksa çokmu ufaklar daha ?

Heyyttt be cengaverlere bak yakışırrrrrrrrr :) Hayırlı uğurlu olsun Mehmet abim maşAllah çok ama çok güzel kuşlar.. İlk resimde harbi harbi coşmuş bunlar :) Rabbim yavrularınının yavrularını görmeyi nasip etsin inşAllah..

Cihan abimede böylesine güzel kuşları Mehmet abimize kazandırdığı için sonsuz teşekkürler.. Kalite ortada söyleyecek laf bulamıyorum..

Heyyttt be cengaverlere bak yakışırrrrrrrrr :) Hayırlı uğurlu olsun Mehmet abim maşAllah çok ama çok güzel kuşlar.. İlk resimde harbi harbi coşmuş bunlar :) Rabbim yavrularınının yavrularını görmeyi nasip etsin inşAllah..

Cihan abimede böylesine güzel kuşları Mehmet abimize kazandırdığı için sonsuz teşekkürler.. Kalite ortada söyleyecek laf bulamıyorum..

Amin kardeşim sana çok tşkr ederim sayende güzel insandan güzel kuşlar aldım ama spangleyle albinoyu nasıl durdurcam bilmiyorum :D

Rica ederim Mehmet abim ne yaptık sanki vesile olduk altı üstü :) 1-2 gün daha gözlemle ona göre hareket edelim abi..