Karadeniz Pet

Yeni Mubişlerimin Cinsleri

• Konbuyu başlatan İsnail Meric
  • Başlangıç tarihi
İ

İsnail Meric

Guest
Selamlar öncelikle ben hint bülbülü besliyorum geçen hafta renkleri hoşuma gitti ve bir cift mubiş ve 60x40x40 salma aldım.

Aldığım petshop büyüdüklerinde iri olucaklarına garnti verdi (Pakistan) değil dedi.
Sizce iri olurlarmı ve yerli yada çekmi?

QXQr6j.jpg

XWdQa5.jpg

b8yznm.jpg

Kuşlar ne Pakistan ne çek. Kuslariniz yerli. bi dişi bi erkek 3 4 aylik civari diye düşünüyorum maşallah.

Kuşlar ne Pakistan ne çek. Kuslariniz yerli. bi dişi bi erkek 3 4 aylik civari diye düşünüyorum maşallah.

Doğrudur aldığımda cere renkleri hemen hemen aynıydı yeni yeni beyazladı dişinin ceresi.

Yani petshopçu iri olucaklar derken yalan soylemedi :)

bu görüntüden pekte farklı olmaz fazla büyümez yani

maşallah kuşlar güzel,yerli kuşlar ama iri olacaklar

maşallah kuşlar güzel,yerli kuşlar ama iri olacaklar

Ortalama kaç ay sonra yuvalık takmam gerekir bu kuşlara.
Hint bülbüllerinde herzaman yuvalık oluyor içinde uyuyorlar daha önce çift olarak beslemedim muhabbet kuşu hep tek baktım bu sefer üretmeyi düşünüyorum.

Bu haldeyken mama vermem gereklimi yada büyüyüncemi vereyim. 3 yemlikte yem 1 yemlikte kuru mama her zaman kafeste çünkü

Ortalama kaç ay sonra yuvalık takmam gerekir bu kuşlara.
Hint bülbüllerinde herzaman yuvalık oluyor içinde uyuyorlar daha önce çift olarak beslemedim muhabbet kuşu hep tek baktım bu sefer üretmeyi düşünüyorum.

Bu haldeyken mama vermem gereklimi yada büyüyüncemi vereyim. 3 yemlikte yem 1 yemlikte kuru mama her zaman kafeste çünkü

ben yavruyken bile takıyordum alışsınlar diye,haftada bir iki sefer mamada verebilirsin

Geri